Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha autóbalesetben súlyosan megsérülne?

Figyelt kérdés

Például eltörik mindkettő lába és nem biztos, hogy tud majd rendesen járni megint. Vagy az arcán sok mély seb lesz és ez miatt nem néz ki majd jól. Esetleg az egyik szemére nem fog majd látni.


Függ attól, hogy mennyi ideje vagytok együtt és mennyire szereted őt?



2022. jan. 27. 19:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%

Nem hagynám el!


Szerintem ez egyértelműnek kéne, hogy legyen minenkinek.

2022. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%
Eszembe sem jutna
2022. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%
nem!
2022. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hívnák úgy,hogy cserbenhagyás. NEM!!
2022. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenekért nem. De ha emiatt megcsömörlene, visszatartana, akkor igen.
2022. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ha szeretek valakit, akkor kitartok mellette, bármi van.
2022. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%

Ezek abszolút nem olyan dolgok, amiken ne lehetne segíteni. Persze a gyógyulás időbe telik, de ennyiért nem hagynám el.

Ha viszont mondjuk teljesen összeégne, vagy csak egy vegetáló emberi roncs lenni, akit élete végéig ápolni kell, akkor valószínűleg igen. Annyira nem vagyok jó ember, hogy eldobjam az életem valaki másért.

2022. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem Őt, soha!
2022. jan. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
82%

azt ha nyaktól lefele lebénul?


két esetet is tudok, mindkettőnél lelépett a fickó

2022. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt esetekben egyáltalán nem látom okát, hogy miért kéne elhagyni. Feltéve, hogy a baleset előtt jól működő, érzelmileg stabil kapcsolatról van szó. Gondolj csak bele! Szeretsz valakit évek óta, jól érzitek magatokat egymással, majd történik egy baleset, megsérül és rögtön minden érzelmed elmúlik. Én biztos vagyok benne, hogy egy ilyen dolog még jobban erősítené a kapcsolatunkat, mert tudatosulna bennünk, mennyire könnyen elvesztheti az ember a párját.
2022. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!