Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak esetlegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak esetlegesen tetszem 'észhez térítené? ', ha elmondanám neki, hogy majdnem autóbalesetem volt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ez által lehet, hogy lépne. Nem tudom...

2013. jan. 11. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy pont ezért lépne... És nem is jó taktika.
2013. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
aha szóval azzal bírnád lépésre hogy nem történt meg aminek egyébként semmi köze hozzá :D logikus.
2013. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és ezt mégis hogyan gondoltad? :D

ha tetszene egy lány, felőlem akár még koccanhat is

2013. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te normálisnak érzed magad?-de most komolyan..Ilyen eseményt az ember nem pasifogás miatt mond el..Ennyire nem lehetsz lent már..
2013. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Vigyázz ne fesd a falra az ördögöt, a végén még megtörténhet.
2013. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és barátom azóta csak jobban félt...ennyi változás történt. Az a lol, engem ütöttek el, és a kocsi tört ramattyá...:D és nem ment senkinek...szerintem én vagyok hulk xD
2013. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak Suzukival mentek neked...
2013. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisangyalom. :') a fiú érzékeny lélek. Szeresd ne taktikázz. A legjobb taktika az ha nincs taktika.
2013. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha inkább arra céloznál, hogy tetszik neked, az biztosan észhez térítené.
2013. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!