Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Köteles" vagyok megszakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Köteles" vagyok megszakítani vele a barátságunkat, ha célzott rá, hogy benne lenne többen?

Figyelt kérdés
Persze én meg nem lennék benne többen. Több éve barátok vagyunk.
2022. jan. 28. 11:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Köteles=illene
2022. jan. 28. 11:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles. Ha úgy érzi, hogy nem tudja kezelni a helyzetet, akkor majd ő megteszi.
2022. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
ezert nem kell baratkozni ellenkezo nemuvel. max akkor ha ezek a meccsek mar le vannak jatszva
2022. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles, de mindenképp tudasd vele hogy te nem akarsz többet. Aztán majd ő eldönti hogy így is akar e a barátod maradni.

De ha kínossá válik a dolog, vagy látod hogy szenved emiatt, akkor igen, lehet jobb ha nem is megszakítod, de távolságtartóbb leszel. Es ha ez se működik akkor szakitod meg.

2022. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatot akar csak szexet. Más esetben már hagytam volna, de sok haaznom van belőle. Egyébként nayon szeretem mint embert.
2022. jan. 28. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.


Nem ugy tunik, hogy halalosan szerelmes es szenved, mert abban az esetben meggondolnam, hogy megteszem helyette a lepest.

De csak mert szexinek talal? Nemtom, a legtobb pasi haverom szerintem lefekudne velem, ha rajuk nyomulnek:D De lehet, hogy csak bekepzelt vagyok:P

2022. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 16?

Mi abban a rémisztő, hogy egy férfi szexelne veled? Felnőtt nőként ezt inkább természetesnek kellene venned, ha nem vagy bűnranda.

Nem fog megerőszakolni, ahogy eddig sem tette, ha nem akarsz nem élsz a lehetőséggel.

2022. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok férfi bújna szívesen a lány barát ágyába. Ha ezt nem idegesítően nyomulósan teszi, akkor nem kell vele foglalkozni. Megmondod hogy nem és kész. Az értelmesebbje megérti.

Csak arra vigyázz, hogy mikor hullámvölgybe vagy ne ő vigasztaljon, mert azt könnyen lehet hogy kihasználná.

2022. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!