Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel arra célzott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel arra célzott, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Egy férfiismerősöm nemrég megjegyezte csak úgy a semmiből, hogy szerinte csinos lány vagyok, de azért lefogyhatnék.

Hát, azt hittem lehidalok. Egyrészt nem kérdeztem a véleményét, nem neki akarok tetszeni, másrészt eddig nem tartottam magam kövérnek.

170cm vagyok, kb 16 éves korom óta 58-60kg, ennél kevesebb csak akkor voltam, mikor betegség miatt lement pár kg. Mindigis melles-faros alkat voltam, a combom vastagabb kicsit, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Szerencsémre legalább a derekam vékony, és ha nem görnyedek picire össze, akkor a hasam is közel teljesen lapos (na jó, ülve meg evés után nem).

Szerinte az ideális súly az én magasságomhoz 50kg lenne, és gondolkodtam-e már mellkissebbítő beavatkozáson. (bár nem tudom, ezt komolynak szánta-e így a végére)

Kicsit kiakadtam, mire mentegetőzött, hogy ő sem tökéletes (175/78), nem megbántani akart, és ha jól érzem így magam, akkor vegyem úgy, hogy nem szólt semmit.

Ez után nem is nagyon beszéltünk, csak tett még pár elejtett megjegyzést, nem jövök be neki.

Nem értem, mire ez a nagy buzgalom, sose mondtam, hogy járni akarok vele, párom van.


2019. jan. 30. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Mégis is rinyálsz azért amit mindott.
2019. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Ahhoz képest hogy nem neki akarsz tetszeni meg nem érdekel stb., azért itt siránkozol. Ha egy 14 éves tini tenné, még megérteném,de egy állítólagos felnőtt nőtől ez már szánalmas.
2019. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Kettőtök közül ő a kövér.
2019. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez tipikus jelenség.
2019. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha te elégedett lennél magaddal, akkor nem számítana, hogy a srác mire célzott. Mi van akkor, ha kövérnek tart? Attól már az is leszel? Nyilván nem. Abban egyetértek, hogy nem kéne így beleszólnia, meg ilyen módon tanácsokat osztogatnia. Végtelenül lekezelő.
2019. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
A pasi szemében fullos nő vagy. Ezzel a dumával akarja kicsit elvenni az önbizalmad. Nem gondolta komolyan és elérte a célját, mert ha bókolna neked az fel sem tűnne.
2019. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy nőnél a 170/60 tökéletes! Nem vagy kövér.
2019. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez ilyen pua fasság, hogy le akarja törni az önbizalmad, mert túl jó nő vagy hozzá, és azt reméli, hogy ha csúnyának látod magad, akkor szóba állsz vele.
2019. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
A te paramétereiddel minden rendben van. Ő viszont alacsony. ...legalábbis véleményem szerint.
2019. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Meg hany kerdest teszel fel ezzel kapcsolatban?
2019. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!