Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány lehet az, akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány lehet az, akihez bárki mellől visszamegy a fiú?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A fiú is milyen?
2022. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy csodálatos lány. :P

Persze ennek ellenére is lehet maga az ördög.

2022. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Toxikus, a fiú pedig egy valódi idióta.
2022. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk nem a lany szemelye az erdekes, hanem a fiue. Ez a lany a fixa ideaja, kulsore vagy belsore, vagy eszervek nelkul ot akarja. Vele erzi magat jol. Nelkule rosszul. Akar mazochista, akar egyeb.
2022. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Meggyőző. Bár a fiú viselkedését vizsgálnám meg inkább.
2022. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami önértékelési zavaros lábtörlő, ha mindig képes is visszafogadni azt, aki többször is megtaposta és eldobta.
2022. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek minden előttem szólóval, a fiú a kérdés!

Ez nem a lányról szól, mert ő csak egyszerűen hülye, ha mindig visszafogadja.

2022. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed, kérdező? Ha már bárki mellett vagyok, akkor nem hagynám el senkiért. Viszont régebben voltam annyira szerelmes, hogy több megcsalás után is visszavágytam egy lányhoz és vissza is mentem többször. Az okok? Amit írtak: külsőre és belsőre is nagyon az esetem volt, kötődtem hozzá, és nem volt akkoriban elég önbizalmam. Azóta ez változott szerencsére. Megtanultam, hogy aki megaláz és nem szeret, az felejtős.
2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném tudni, hogy milyen lehet az a lány, aki így rabul tudta ejteni a fiút. Mi lehet a titka.
2022. jan. 28. 20:34
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Ne várj sokat ettől a kérdéstől. Ha toxikus volt a csaj, simán az az oka, hogy mazochista a srác.


Engem is hagytak már el egy ogre kinézetű, ostoba, tanulatlan, kulturálatlan exért, aki még abuzálta is a fiút testileg, illetve lelkileg.


Jó, ez egy szélsőséges eset, de alapvetően itt azt kell látni, hogy a fiúval is vannak pszichés problémák. Ezek pedig nem rajtad múlnak.

2022. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!