Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az milyen szándékot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen szándékot vagy egyáltalán mit tükröz, ha az az ember, akivel 1 hónapja szakítottál, visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés

Mi 3 évig voltunk együtt, én szakítottam vele, mert gerinctelenül és tisztességtelenül viselkedett velem. Ezek után még ő volt természetesen felháborodva, és engem hordott (és a mai napig hord) el másoknak, lealacsonyítva a személyem. Elvileg halálosan szeretett...

Tudom, hogy már azt csinál, amit akar és még csak érdekelnie se kéne, mégis furdal a kíváncsiság, hogy mi van / lehet a háttérben. Simán visszakönyörögte magát az exéhez, akivel kb 6 éve jártak és 5 hónapig. Mit tükröz(het) ez? Persze most mindenkinek ezzel dicsekszik (így tudtam meg én is).

Köszönöm a segítséget!

19/L (én) 23/F (ő)



2015. jan. 18. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy? Kifogtál egy s****fejet, örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2015. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a popszakma. :D
2015. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő téged már nem érdekel, akkor ne foglalkozz ezzel. Lehet azt akarja csinálni, hogy bosszantson hogy te ugyan most kit veszítettél el. Ha nem foglalkozol vele nem szólsz semmit az fogja a legjobban zavarni és ezt meg is érdemli, ha tisztességtelen és lehord a hátad mögött. Röhögj rajta egy sort.
2015. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!