Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

A következő a próbéma... A párommal egy telephelyen dolgoztunk eddig de külön gyárba, egy műszakba jártunk együtt jártunk dolgozni.

Most viszont a párom elment másik helyre dolgozni, én pedig a bejárás miatt másik műszakba kerültem (ami teszem hozzá a legrosszabb műszak is ráadásul). A párom viszont ugyanabba a muszakba maradt a másik helyen.. azaz ha én pl délelőttre megyek dolgozni akkor ő délutánra stb.

Emiatt teljesen letargiaba estem.. minden jó kedv kiszállt belőlem és csak a negatív dolgokon jár az eszem hogy vajon így mi lesz velünk? Egeesz nap csak a rossz kedv uralkodik rajtam. Már az alvasomra is ráment ez az egész pedig csak 1 hete derült ki ez az egész. A párom viszont egyáltalán nem foglalkozik ezzel neki csak az számít hogy végre elkerült egy másik helyre és neki most tok jó.

Nem érdekli vagy egyszerűen nem fogja fel hogy ez mit is fog jelenti hogy soha nem találkozunk max hétvégente.. csak azt mondogassa hogy majd "megoldjuk".. de ezt nem lehet megoldani sehogy, csak ha én munkát váltok (hozzá teszem elég szar környékén lakunk úgyhogy elég nehézkes másik helyet találni, most is az új hely keresésen vagyok). Vagy pedig azt mondja hogyha ennyire rossz az új műszak koltozzek haza és majd onnan bejárok a régi muszakomba.. én viszont haza költözni nem akarok mert ha már egyszer éltel együtt valakivel utána szetkolzozni elég szar..

Úgyhogy nem tudom már mit tegyek, nem is tudom hogy tőletek mit várok itt, de egyszerűen muszáj megosztanom hátha valaki mond valamit.. :((((((((((((((



2022. jan. 28. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, azért, mert már nem együtt jártok be, miért kell neked másik műszakban lenned? Miért nem maradtál te is abban, amiben eddig? Még ha tömegközlekedéssel is kell így járnod és pont nincs jókor, inkább mennék oda kicsivel előbb és várnék, mint a legrosszabb műszakban lenni, ráadásul a pároddal ellenkező időben.
2022. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig vele jártam be egy autóval és mivel ő jár be így a cég csak úgy tudta megoldani a bejárást hogy áttettek másik műszakba. Sajnos tömegközlekedéssel nem tudok bejárni mert 60kmtr van a munkahelyem és nincs közvetlen járat.
2022. jan. 28. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tényleg szívás, nem gondoltam, hogy ennyire messze van. De még mindig lehet azt választanám, hogy megoldom átszállással és akkor normális időben járhatsz dolgozni meg a szabadidődet a pároddal tudod tölteni. Közben meg már úgyis keresed az új munkahelyet, úgyhogy csak ideiglenes lenne. Vagy csak keress és addig bírjátok ki, hogy nem sok idő jut egymásra. A hétvégéken meg próbáljatok minőségi időt együtt tölteni, úgy azért kibírható egy darabig még akkor is, ha hétköznap szinte nem is látod.
2022. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A probléma az hogy első busz innen bárhová is reggel 5kor van :(

Szombaton nekem iskola, neki meg kötelező a 6 nap. Egyszerűen kilátástalannak látom a helyzetunket :(

2022. jan. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!