Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejstek el egy kalandot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejstek el egy kalandot, ami mély nyomot hagyott bennem és már soha nem jön vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon függő típus vagyok, ha találok valakit aki tetszik, akkor arra rákattanok. Eleve ott kezdődik hogy nagyon válogatós vagyok, ezért is régóta szingli, mert képtelen vagyok magamra erőltetni azt aki nem tetszik..

pár éve viszont egy társaságba kerültem valakivel, aztán később egy véletlen folytán újra találkoztunk. Azonnal elkezdett nyomulni rám, ittunk, történtek is köztünk dolgok, de végül leállítottam. Közben kiderült, hogy neki volt barátnője(akit egyébként nem szeret csak azért van vele mert irányíthatja a lányt és ez jó neki) Meg amúgy is ha egy férfi szereti a barátnőjét, akkor nem fog ilyen fejvesztve nyomulni egy másik nőre és isteniteni mint akkor ő engem. De a lényeg, hogy nagyon mély nyomott hagyott bennem, azóta sem talakoztam olyannal mint ő és iszonyat féltékeny vagyok ha meglátom hogy együtt van azzal a lánnyal, pedig tudom hogy én sokkal jobban tetszem neki. Legszivesebben írnék neki hogy mit csináltam a barátjával... Van annyi férfi aki jon utánam, de ok hidegen hagynak, vagy egyenes rosszul vagyok tőlük, ő pedig csak egyszer ért hozzam, de azt nem tudom elfelejteni. Ha nem róla fantáziálok, akkor viszont filmes karakterekről, ami még rosszabb... hogy lehet ezt elfelejteni?


2022. jan. 29. 07:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Ismerős dolog. Bár én nem az emberhez ragaszkodom, hanem az állapothoz.


Foglald el magad jó sok-sok munkával és egyéb tennivalóval.

2022. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
89%

Szóval azóta sem talàlkoztàl vérbeli manipulàtorral 😅


Nos, vegyük elő szépen az észérveket,hàtha hatnak:


-üríteni kellettél neki,

-azóta se keresett,

-manipulatív a frici,

-csont nélkül megcsalta a csajàt, és nemcsak veled.


De emellett kivàlóan bedumàlta a bugyidba magàt.


Nemtom, de a fenti àllítàsok az erkölcs egy tűrhetetlen szintjét mutatjàk nekem.

2022. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
2-es, nem feküdtek le...
2022. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
"Történtek is köztünk a dolgok" -> mindenki gondoljon azt a dolgok helyébe, amit akar.
2022. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Tyű, gratulálok, szóval ha külsőre tetszik valaki akkor azt is elnézed neki, hogy egy takonygerincű hulladék. "akit egyébként nem szeret csak azért van vele mert irányíthatja a lányt és ez jó neki" neked komolyan EZ kell? Van baj a toronyban rendesen :D
2022. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

En lazán konnyeden kiabrandulok ha megérzem, látom hogy a másikban abszolut nincs az ami bennem.


Ha vki engem letagloz lenyugoz oda vagyok meg vissza, nekem az valami hidegzuhany hogy a masik nem erzi azt amit en es nem repked.


Kb olyan mintha pl te iszol egy buliban jokedvu vicces vagy laza gátlástalan oldott, erre neznek vissza rad a jozanok es unottan lesnek csak ki a fejukbol.

Lehozo.

2022. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Én szurkolok nektek, mert a leírásod alapján megérdemlitek egymást. A barátnőjének meg legalább lenne esélye egy boldog életre.
2022. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy vannak esetek mikor a józan gondolkodás nem ér semmit. Hiába mantrázza az ember a másik hibáit, akkor is a vonzalom erősebb.

Ilyenkor lehet az amit a #1 írt, hogy nem is a személy hiányzik, hanem a szituáció, az érzés, az állapot.

2022. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
#1 Akkor te sosem leszel elégedett, mert X évig folyamatos bizsergést fenn tartani képtelenség. Ha nekem az állapot kellene, akkor havonta kellene váltogatnom a partnert. Mi a fa*z van itt egy csomó emberrel a gyk-en hogy egyfolytában szerelmesek akarnak lenni párkapcsolatban lévő emberekkel, és rózsaszín ködben? Őszintén nem kellesz neki úgy ahogy te arról álmodozol. Ébresztő!
2022. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

De ki beszélt ilyenről egyáltalán?😂


Nem a leírásra reagáltam, hanem a kérdésre úgy alapjában véve. Szerelmes sem voltam még szerintem. Szimplán azt írtam, hogy tartozni jó érzés valakihez, ennyi.

2022. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!