Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házas férfiként éreznéd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házas férfiként éreznéd, hogy túl közel kerültél érzelmileg egy kolléganődhöz, mit tennél?

Figyelt kérdés
Az eszedre hallgatnál és kerülnéd vagy a szíved után mennél?
2022. jan. 29. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Bárcsak már ott tartanék! Én rommá...

Még fizetnék is érte. Fél karomat odaadnám. Viheti az autómat is. Ha válás lenne a vége, az kkor is megérné! Az a baj hogy nem vagyok ilyen szerencsés.

2022. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Rendezném azt magamban, hogy mi van otthon. A szívem után akkor mennék, ha lezártam a házasságom.

Ha jól értem, még nincs is köztetek semmi, ha neked a kerülés opció. Munkahelyen kivitelezhetetlen, csak agyból tudsz dolgozni.

2022. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kivitelezhető. Ha az ember nem minden egyes nap dolgozik és olyan a munkád, hogy nem mindig kell látnod.
2022. jan. 29. 16:26
 4/18 A kérdező kommentje:
1: ha ennyire rossz a házasságod, miért nem hagyod ott? Ezt most őszintén kérdezem! Te nem hogy nem szereted, már gyűlölöd a házastársad.
2022. jan. 29. 16:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz egy olyan nőben, akit 1-2 hetente látsz?
2022. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 hetente látom.
2022. jan. 29. 16:28
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem átlagos a munkánk, de ezt nem akarom itt leírni.


Nem dolgozunk napi szinten, de volt olyan, amikor többet volt velem, mint a családom. A munka épp azt kívánta.

2022. jan. 29. 16:29
 8/18 anonim ***** válasza:
5. Ez igaz, pont ezért esne olyan jól a testemnek, lelkemnek!
2022. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Elválnék, mivel szívügyekben a szívem dönt. Az ész mehet tőzsdézni,vagy bárhová máshová, ahol haszna van. Boldogabb lenne a világ, ha mások is így tennének.😍
2022. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, nem is házas de leírom, hogy szerintem (!) mi a racionális.


Végiggondolod magadban, v akár leírod, hogy mi a baj a házasságoddal. Van-e baj v csak unalmas? Belekényelmesedtetek? Érzelmileg mi a helyzet? Szex milyen? Javítható, lekommunikálható stb.

Végiggondolni, töviről hegyire. Mi a probléma. Mi lehet az oka, hogy valaki máshoz ennyire közel tudnál kerülni.


Én amondó vagyok, hogy egy házasságot NEM akkor kell lezárni, ha már van másik. Nem másért kell. Ha el tudod képzelni, hogy mással élj kapcsolatban, akkor a jelenlegi kapcsolatodnak már semmi értelme, hisz fejben már nem ott vagy.


Ne a kolleganő miatt szakíts v ne szakíts. Hosszútávon semmi se biztos. Lehet néhány ev után az se lenne jobb.


Nem mondom, hogy ne válj azt se hogy igen. Csak azt gondolom az ilyesmi sosem 1ik napról a másikra történik. Átgondolnám az egész folyamatot. Mert akár (ha esetleg elvalsz) a jövőbeli kapcsolatod működtetésén is segít.

2022. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!