Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha megkérdeznétek a párotokat, hogy benne lenne-e édes hármasban egy kolléganőddel, és veled, és rávágná, hogy igen?

Figyelt kérdés
Vagy nem muszáj kolléganő el, hanem csak úgy bevallaná, hogy tetszene neki egy édes hármas
2021. nov. 16. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért kérdeznék ilyet a pasimtól? Akivel unalmas a szex azt dobom. De ha mégis úgy döntök hogy az unalmas posványt akarom feldobni, azt +1 kolbásszal akarnám, nem nővel 🥒🍆

De provokációnak elment a kérdésed, szódával 😁

2021. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem érted ennek az oldalnak a lényegét.

A válaszod is elment... Szódával.

2021. nov. 16. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésre válaszoltam. Azaz ha megkérdezném a páromat blabla...

Nem kérdezném meg plusz nőről, esetleg plusz kukiról, de méginkább dobnám, ha ilyenekre lenne szükségem mert annyira uncsi már az egész.

Na egészségedre 🥛

2021. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Thank you. Next?
2021. nov. 16. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálam már az szakító ok, ha valakiben felmerül ezt a kérdést bedobni. Az az ember nem monogám és részemről ott van vége a dolognak.
2021. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Nőként eszembe nem jutna másik csajt bevonni... Ahogy az első írta: Ha már hármas, akkor pasi legyen. De gondolom úgy már nem tetszene a dolog. :D
2021. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Én el sem tudom képzelni hogy hármasban szexeljek. Ha szeretem a párom akkor nem akarom más nővel együtt látni. Ha erre vágyna a párom akkor ott szakítás lenne, nem passzolunk.
2021. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Én csak akkor kérdeznék ilyet a páromtól, ha én is benne lennék. Máskülönben csak kreáltam magamnak egy szituációt, amin megsértődhetek (ha igennel felel).
2021. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Engem az olyan emberek zavarnak, akik kérdeznek valamit, de ha őszinte választ kapnak, akkor besértődnek. Akkor minek kérdezed meg?
2021. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják azt angolul, hogy "play stupid games, win stupid prizes" (azaz ha hülye játékot játszol, hülye lesz a nyereményed). Miért kérdeznék olyasmit, amire van olyan válasz, amit nem tudnék elfogadni... meg egyáltalán, olyan kérdést miért tennék fel, ami nem érdekel / én a magam részéről nem tartok okénak egy párkapcsolatban.


Ha nem én kérdezem, és megtudom, hogy nyáladzik vmi ismerősre vagy hármasban akarná vele csinálni, eléggé elszomorodnék és szakítanék, mert én monogám típus vagyok.

2021. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!