Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért örülnek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért örülnek, ha az exüket átverik?

Figyelt kérdés

Lehet inkább önismereti kérdés, de inkább ide írom, mert mégiscsak a kapcsolatokhoz van köze. Szoval sok helyen látom, hogy fèrfiakban és nőkben egyaránt előjön a káröröm, ha megtudják hogy az exüket az új partnere dobta, vagy megcsalta.

A káröröm része persze világos. De bennem ez valahogy nem tud előjönni. A legutóbbi barátnőm például aki lecserélt egy másik fickóra nagyon mellé nyúlt. A srác csak használja, és mellé van vagy 2 csaja mellette. Örülnöm kellene. Tudom hogy a lány mennyire a komoly kapcsolatok szerelmese, és mennyit fog szenvedni emellett a kretén mellett. Mégsem tudok örülni. Valahogy magamat is csak kevesebbnek érzem hogy egy ilyen csicskára lettem lecserélve.


Egy korábbi barátnőm például egy olyan fickóért cserélt le, akihez azóta hozzáment és babájuk születet. És mindenkitől azt hallom hogy milyen boldogok. Ennek valahogy jobban tudok örülni. Hisz neki ezekszerint nem én voltam az igazi, de megtalálta...


2022. jan. 30. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen egós dolog... Bennem is túltengett a káröröm egy rövid ideig, amikor megtudtam, hogy az exemet az élet nem sodorta semerre utánam. Ehhez semmi köze már sem a szeretetnek, sem egyéb dolgoknak. Szimplán így dolgozza fel a pszichéd, hogy hiába voltál ott valaki mellett nonstop, mégis kiadta az utadat és nem kellettél neki a világmegváltó terveiddel sem. Van ilyen.
2022. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem valahogy hidegen hagy, hogy az exem boldog vagy sem. Egyszerűen nem érdekel. Bántalmazó kapcsolat volt a végén már. Csupán csak azaz érdekes, hogy 5 év után sem talált senkit sem maga mellé, hanem hébe hóba nekem irosgál. Nyilván örülnék neki, ha megtalálná élete szerelmét, de ő 5 év szakítás után akkor fogta fel, hogy tényleg vége mikor mondtam neki, hogy kisbabát várok. Azóta nem is hallok felőle. Kifejezetten nem érdekel, hogy mi van vele. Ő a múltam része, lezártam. Más milyen vagyok már, mint akkor. Ha lezártad, leszarod, azaz igazság.
2022. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Kontextus függvénye nálam a dolog - sajnos még olyan exem nem volt akivel ne lett volna nagyon ocsmány az elválásunk. Az elsőnél - őszinte leszek - szerintem még örült is, hogy megszabadult tőlem. Sajnos (ha kell,írásba is adom) minden oka megvolt rá. Ebben az esetben (ha maradéktalanul nem is) de örülök. Jobb neki, és kiteljesedhetett - amire mellettem sajnos nem lett volna esélye. Ha rosszabbra fordult volna a sora, SEMMI JOGOM nem volna "örömködni" a rossz élete felett - mellettem sajnos megtapasztalta a gödör alját. És erre a mai napig nem vagyok büszke.

A legutóbbinál... Nos... Az átveréseknek az összes létező skáláját megtapasztalhattam. De az összeset. Amikor hírét vettem közös ismerősöktől, hogy SOKKAL sz*r*bb kapcsolatba liánozott át felrúgva a közös életet, igenis éreztem elégtételt. Mégis adott kontextusban mit kellene most éreznem? Szánalmat? Sajnálatot? Neeeeem... Nem vagyok Jézus. Mondják: A karma visszaüt. Nekem is, neki is. Igazság!

2022. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!