Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Poliamoria tényleg létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poliamoria tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy majdnem 1 éves kapcsolatomnak vége lett, mivel rájött a barátnőm, hogy mégse akar kapcsolatot, és nagyon váratlanul jött. DE még kapcsolat idején megismertem egy Erasmusos csajt, aki Torinóból jött, és közös szemináriumunkon poénból flörtölgettem, meg csipkelődtem vele, mert ez az én stílusom. És az az igazság, hogy egyre jobban bejöttem neki, és nagyon nyomult rám. Sokszor leráztam, de ezt is viccesen csináltam, amit egyre jobban élvezte. Viszont nagyon sokszor segített röpzh-kon, ami ha nem tette meg, lehet megbuktam volna. És megháláltam azzal, hogy elhívtam kávézni, dumcsiztunk, és rájöttem hogy csípem őt, és nagyon jól elszórakoztunk, közös hobbi a focidrukkerkedés, zene. És a találkozás végén megcsókolt, amit nehezen tudtam magamtól eltolni, mert valamelyest jól eset. De nem mondtam meg a barátnőmnek erről, mert úgy voltam úgyse számít megcsalásnak, mert lehet soha nem fogom látni mert visszamegy Olaszba. De mivel szakított velem a barátnőm úgy, hogy szeret engem, én is szeretem őt, és most is, és a döntése végleges, próbáltam kiharcolni, hogy azért találkozzunk. Csak jött egy meglepő eset, mert felkeresett az olasz csaj telefonon, hogy mizu van és szeretne ha taliznánk. És én elfogadtam, mivel így megviselt a szakítás, és hátha nála feltöltődök. De jött a lényeg: beültünk inni, majd 2 órát buliztunk, ami ott elcsattant a csók megint, mivel nagyon jól éretzük magunkat, aztán mondta hogy folytassuk otthon az estét, amire én belementem. Ott is tombolt a csók, és lefeküdtünk..

Rólam azt kell tudni, hogy nem volt egyéjszakás kalandom, csak kapcsoaltom, három. És sajnos ez megtörtént, csak az a baj, másnap így kavarodtak az érzéseim. Szerelmes lettem belé. És azért baj, mert egyben a volt barátnőmet is, egyben őt is. Nálam mindig az volt, hogy ha elcsattan egy csók vagy valami jó érzés, könnyen szerelembe esek.Lehet azért, mert szeretethiányos vagyok, de emlékszem amikor annó a barátnőmmel összejöttem, akkor is ez az érzés gyorsan előjött. És most hogy szakítottunk, 2 nap volt az, amíg szomorú voltam, aztán most azért leszek szomorú, hogy az olasz csaj visszamegy Olaszba.

Szerintetek ez normális, vagy mit gondoltok erről?


2022. jan. 30. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
23F
2022. jan. 30. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem poliamoria:) Ez egy kis rámenős ribi, te pedig kihasználtad az alkalmat. Ezt még szerelemnek sem mondanám. A kapcsolati fájdalomra gyógyszer kellett, az ember meg nehezen mondd le a jóról. Legyezgeti a hiúságodat, hogy rádmásztak
2022. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Ez inkább egy divatos és szépen hangzó kifejezés arra, amit régen csélcsapnak, házasságszédelgőnek, hűtlennek (rosszabb esetben csúnyább kifejezésekkel is) neveztek.


A szó ilyen téren káros, mert azt a képet alakítja ki, hogy aki ilyen az maximum "beteg áldozat" vagy "nem tehet róla", pedig de. Hasonlóan divatos manapság a pszichopata, nárcisztikus meg egyéb jelzők kitalálása is, igaz ezek negatív felhangúak, de sokszor a sima bunkóságra vagy az elnyomó, arrogáns viselkedésre használják.

2022. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, poliamoria létezik, lehetséges, hogy több emberbe vagy egyszerre szerelmes. Sajnálom, hogy mindkét lánnyal vége lett.
2022. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Hogy egy faj monogám-e, meghatározza az, hogy ha elveszíti a mamáját, hajlandó-e életben maradni, ha kicsiként más gondozni kezdi.

Az emberi faj gyermekei túlélik ezt a traumát, tehát genetikailag nem monogámok.

Teljesen normális, amin átmész, ne aggódjál.

2022. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Letezik, de nem az, amirol te beszelsz:DD
2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért van olyan érzésem, hogy mindkettőt szeretem? Lehet hogy az exemmel csak az együttlétet szerettem, és nem belé? Nektek sose volt ilyenetek?
2022. jan. 31. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt ilyen, de nem ilyen előzményekkel.
2022. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Létezik a Poliamória!

Olyannyira, hogy van egy magyar Facebook csoport! Ez egy nagyon jó kis közösség. Nagyon értelmes beszélgetések vannak ott. Minden oldalról körbejárjuk ezt a kérdést. Beszélünk ott a féltékenység leküzdéséről, gyereknevelésről. és hihetetlen jó történeteket lehet olvasni arról, hogy ez a dolog tényleg működik.

Nehogy azt higgyétek, hogy csak egy csomó pasi van a csoportban és elvétve egy két nő. Mert valójában rengeteg nő csatlakozott, és sok házaspár!

Egy kis bemutatkozó szöveget is kell írni arról miért is csatlakoztál a csoporthoz!

Akit tényleg érdekel ez a csoport annak elküldöm a linket privátban. De előre szólok, hogy keményen moderálják a viselkedést. Szóval aki csak trollkodni menne oda, az számítson arra, hogy hamar ki lesz tiltva!

2022. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!