Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a mai világban, hogy valaki önzetlenül, csak úgy önmagáért szeret egy embert?

Figyelt kérdés
Úgy, ahogy van. Nem akarja megváltoztatni, csak szimplán szeretni.
2022. jan. 4. 05:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Ezen már sokat gondolkodtam én is. A szerelem kezdeti szakaszában van ez az érzés, "szeretlek ahogy vagy", aztán a párkapcsolat átmehet egyfajta "szeretlek ha igényeimet kielégíted", szeretetbe, stb...
2022. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Anya gyermek kapcsolatnak hívják.


Párkapcsolatban is el tudom képzelni. Úgyhogy igen, szerintem létezik.

2022. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem anya gyerek kapcsolatra gondoltam, hanem férfi nő kapcsolatra
2022. jan. 4. 06:27
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2022. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Jelenleg ilyenben is élek. Úgy szeretem ahogy van!!
2022. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Noren1989 ***** válasza:
63%
Nem. Minden feltételekhez kötött, max nem tudjàk megfogalmazni a felek.
2022. jan. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ez baromság. A férfi nő kapcsolat kialakulásának azért vannak feltételei.
2022. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a nehézségek keletkezésekor derül ki hogy létezik -e ilyen. Egy példa: egyik fél megbetegszik, hónapokra kórházba kerül, mire a másik közli, hogy nem bírja ki szex nélkül, rettenetes hogy nincs kielégítve és a másik fél ezt értelemszerűen nem tudja megadni neki.
2022. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
#3: férfi-nő kapcsolat lehet ám sima barátság is, kérdező.
2022. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szétválasztani, hogy az egyik a másikat önmagáért szereti -e vagy azért, azokért a lehetőségekért (nem feltétlenül anyagiakra gondolok) amiket nyújtani tud, valamint a magány elkerülésére, esetleg csak elhiteti magával az egyik önbecsapás-jelleggel, hogy szereti a másikat.
2022. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!