Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakon,appokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon,appokon ránézésre meg lehet mondani a nőkről, hogy ki az, aki 8 általánost végzett/közmunkás?

Figyelt kérdés

Ők mintha nem tudnának normálisan kinézni a fotókon, nem is erőltetik meg magukat. Ők csinálják a leggázabb képeket magukról. Aztán lentebb görgetve látszik is, hogy max középiskolát jártak ki.

Akikről normális kép van, annak legalább valami okj-s képzése már van, vagy afelett.

Nektek is ez a tapasztalatotok?



2022. jan. 30. 20:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem így van, ha vegig kellene gondolnom a szingli ismeröseimet van köztük többdiplomàs nö de az öltözéke a magamutogatàsa igazi utcasarki.Vagy aki neve dr. (jogi) de mindene strasszos, töltött szàj, tetkòs szem stb...

Nincs a kettö dolog közt összefüggés.

2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Sznob tudósok megállapították, hogy csúnya, ízléstelenül öltöző diplomás nő nem létezik.
2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

#11 szerintem te is érted miről beszéltem, csak kukacoskodsz :)

Ízléstelen és ízléstelen között is van különbség. Pénzes ízléstelen vs csóró ízléstelen.

Dolly Parton is úgy háborgott egyszer egy interjúban hogy "tudja maga mennyibe van nekem hogy ilyen olcsón nézek ki?"

Látszik egyértelműen hogy van-e pénz a gyalázatos külsőre, vagy csak a falusi fodrász és tetováló remekműve, meg a Mayo Chix vásárlója a delikvens.

2022. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
#13, nem állt szándékomban "kukacoskodni", csak azt írtad "többnyire" utána pedig leírtad, hogy nő vagy és így igazából nem tudod ezért gondoltam leírom én hogy látom/láttam. Lehet amúgy Miskolc környékiek azt látnák, amit te írtál, de ezért írtam én hol lakom/laktam.
2022. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

Ja, ha pénzes ízléstelen, akkor nem baj...

Érdekesek ezek a magasan kvalifikáltak...

2022. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
#15 te nagyon féleértettél valamit. Az ízléstelen az ízléstelen, pont. Nem szebb a gazdag sem, csak MÁS. A kérdés viszont az volt, hogy hogy lehet megismerni a nyolcáltalánosos proliságot. Hát úgy ahogy leírtam, azt hiszem a 8-as hozzászólásomban.
2022. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Amúgy most nézem, te nem is a 11 vagy a pipáid alapján, akkor miért válaszolsz úgy arra amit a 11-re írtam mintha te lennél? Két nicked van?
2022. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17, ó pardon, azt hittem nekem válaszoltál (10-es hozzászólás). Elnézést, elnéztem. 11-es nem tudom ki, de nem én :).
2022. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én inkább a lepukkantságra gondoltam, nem erre az 'óccsó' műköröm és seggig kikent fej kombóra.
2022. jan. 30. 22:10
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekek ezért ne írjatok több regisztációról mert belekavarodtok mikor mit írtatok.
2022. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!