Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik mondjuk társkeresö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik mondjuk társkeresö oldalon keresnek párt miért nem méltatják arra sem az embert hogy legalább annyit vissza írjon a férfinek,bocsi nem akarok veled ismerkedni? Vagy bármit?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sem írok vissza a nőnek ha nem érdekel. Mit írjak? Randa, nem az esetem, nincs diplomája? Nem akarom megsérteni, inkább hallgatok.
2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert arrogáns válaszok jönnek, vagy a zaklatás, hogy de "Miért nem?".

EZt belőled is kinézem, mert nem tudsz beletörődni. A nem válaszolás is válasz. Lépj tovább.

2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Ha nem ír vissza, akkor nem akar veled ismerkedni, ennyi.
2022. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kötelező mindenkinek visszaírni
2022. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyankor elég sok az olyan viszontválasz, hogy akkor miakur vaanyádnak irogatsz, debil utolsorib anc, hogy b+aza nyádat. Na ezekre semmi szüksége nincs senkinek. Legalább is engem ezek szoktattak le az ilyesmiröl. Ennyi!
2022. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En úgy gondolom, mint Te: van egy alap udvariasság. Én mindenkinek visdzairtam, de volt olyan nap, hogy több, mint 100 levelet kaptam, szóval ennyire visdzairni meg egy elutasitast is: feladat. Hasznaltam a felulet automatikus elutasítását, akkor viszont volt, aki azt vette rossz néven, hogy nem névre szólóan utasitottam el, hanem sablonnal. Nagyon örülök, hogy megtalaltam azt, akit kerestem és töröltem magam.
2022. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy nem ír vissza eleve azt jelenti, hogy nem akar ismerkedni, nem kíváncsi rád. Ha visszaír bármi kedves elutasító szöveget, akkor 10-ből 9-szer nem az lesz, hogy a férfi tudomásul veszi és sok szerencsét kíván, hanem faggat, hogy "demiért", ha elmondod hogy miért, akkor pedig győzköd, hogy ő igazából nem is olyan, amilyennek tűnik, hanem pont olyan, amilyet te szeretnél. Idegeneknek pedig nem tartozik senki magyarázattal.
2022. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nem válasz is válasz. Egyértelmű.

Én még régebben ismerkedtem neten így. De Miért utasítsak vissza, alázzak meg valakit azzal, hogy " nem szeretném, keress mást". Egyrészt Nekem ezt így direktben rosszul esne olvasni, ezért másnak sem írtam.

Másrészt pedig, még a legelején, 3 alkalommal megírtam, az volt a válasz hogy miért? Erre én, mert nem vagy az esetem, erre ő, szemét qurva vagyok, illetve volt még válasz az, hogy kapjam be, és a menjek a francba is.

Ezeket a köröket inkább kihagytam már egy idő után.

2022. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!