Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha srackent 900 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha srackent 900 feletti matchem van 2 hónap tinder után, az mennyire számít átlagosnak?

Figyelt kérdés
Nyilván ebből vagy 400 vissza se ír, 250 eltunik, 100 nem tartja fenn a beszelgetest, de kíváncsi vagyok más hogy ismerkedik, ha ennyi matchbol is tok nehéz vmit megtartani...
2022. jan. 31. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az kizárt. Ennyivel minden nap 2 randid lenne.

Időd mondjuk semennyi, mert nem lenne időd dolgozni sem!

2022. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Kitalált történet. Ilyen csak nőknél van. Még a szép nőknél nagyon népszerű haverjaim se tudnak felmutatni ilyen arányt (mondjuk egyik oka, hogy kb. 50-ből jó ha 1 tetszik nekik).
2022. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

annyira átlagon felüli, hogy pár átlagos frusztrált pali el se fogja hinni XD


nem tudják, hogy a nők bizony hajtanak a jó pasikra keményen, hiába mondja néhány hangos, hogy ők sose kezdeményeznének

2022. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kitalált...

Bár ebből is megkaptam a választ a kérdés első felére.

2022. jan. 31. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Úgy szoktam "megtartani" a match-eket, hogy kizárólag azt húzom jobbra, akinek olyan hatással van rám valamiért a bemutatkozása, hogy tényleg szeretném megismerni. Így, ha match van, akkor abba is hagyom a húzigálást, mert kíváncsi vagyok a másikra. Emiatt egyáltalán nem szokott gondot jelenteni, hogy mivel kezdjem a beszélgetést (kérdezek, mert érdekel). Ha tényleg beindul a chat, akkor általában gyorsan kinövi a tinder-nyújtotta szűkös kereteket, ilyenkor megkérdezem, hogy volna-e kedve találkozni velem. Ezekkel az előzményekkel nem nagyon mondott még senki nemet arra, hogy személyesen folytassuk.

Nekem nagyjából így megy, de hozzáteszem, másként nem is nagyon működne, mert nem vagyok jó szimultánban.

2022. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom milyennek számít, gondolom jónak... Én megyeszékhelyen szoktam néha felnézni rá. Összesen lehet úgy 300 nő fent 24-32 éves kor között :D
2022. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!