Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak számít az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak számít az a nő aki havonta 80-100 ezret költ magára és milyen férfiakkal célszerű ismerkednie?

Figyelt kérdés

Ebbe az összegbe ruhák, smink, szépségápolás, fodrász, kozmetikai kezelések számítanak bele.

Átlagosnak ennyi pénzt költ a megjelenésére.

Aki írna külön edzést, olyan társasházban lakik ahol van uszoda és szauna amit a lakók használhatnak, igy ez nem kerül plusz költségbe.


2019. nov. 3. 21:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom egy nagyon gazdag emberrel. Akkor a gyakori pont ideális hely ismerkedni, itt saját bevallás szerint majdnem mindenki milliókat kaszál. (Seems legit)
2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
90%

Az átlagos nő szerintem örül, ha kijön egy hónapban, és tud kicsit félretennie.


Abszolút a beállítottságától függ, hogy kivel ismerkedik,

szerintem.

2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem átlagos. Van, akinek ez a fél fizetése. A társasházban lévő uszoda sem átlagos.
2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%

Milyen férfiakkal?


Szóval mindezt a pasi fizesse?


Inkább keressen jól ez a kedves nő és akkor annyit költ magára amennyit csak akar.

2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%
Igen, átlagos, én ennél szerintem jóval többet költök magamra átlagosan, nem nagyon szoktam összeszámolni. Ez az összeg például egy jobb minőségű télikabát és csizma ára, és akkor másra még nem is költöttél. Ha így veszed, máris nem olyan sok.
2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak nem fél millát keres akkor ez egy undorítóan nagy összeg. Én is valami gazdag, öreg fószert javasolnék. Más nem hiszem, hogy el fogja nézni neki ha egy kiló kenyeret nem vesz otthonra mert neki kell a pénz körmösre meg havi 40 új ruhára.
2019. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
#5 vagyok, azt elfelejtettem, hogy a férfi, akivel ismerkedem, nem jómódú. Nem a pénze számít nekem, hanem ő, ő pedig a legcsodásabb ember akivel valaha találkoztam.
2019. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem minden hónapban vásárol kabátot és főleg külföldi üzletekből vásárol leárazásokkor amikor munka ügyben külfödön van.

A saját pénzéből fedezi a kiadásait, szó nem volt arról hogy a férfi fizesse.

De aki megszok egy életszínvonalt az nehezen adja alább, igy olyan férfit kellene találnia akinek ez az életszínvonal megvan.

2019. nov. 3. 21:11
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Havonta elkölt egy fél átlagfizetést magára és nem tudja hol és kivel ismerkedjen? Nem hiszem.
2019. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
45%
Munka ugyben kulfoldon:))
2019. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!