Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tetszek egy csajnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszek egy csajnak? Hogyan tudhatom meg?

Figyelt kérdés

Eggyik régi oszt.társam(haverom) oda jön hozzám eggyik szünetben:

az osztályából tetszek egy csajnak!

(baromkodásban "király") de ilyesmiben nem hiszem ugratna!

Hogy nyomozzak utána?


Ha igaz amit mond hogy közeledjek a csajhoz ha bejön nekem?!


2008. dec. 15. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szija! én valahogy így vagyok egy sráccal... :S


Az a gond, hogy baromi gyáva vagyok, de ha te nem akkor menj oda a haverodhoz, és kérdezd meg tőle hogy viccelődik-e, vagy komoly?

2008. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És aztán azt is kérdezd meg tőle, hogy ki az. :)
2008. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A közeledést meg ne fogd fel semmi extrának. Előbb egyszerűen csak ismerkedj meg vele, amúgy baráti alapon, csevegjetek mindenféléről, ismerd ki... aztán, ha tényleg szimpatikus, elhívhatod valahova, és akkor már lehet szerelmi vizekre is evezni.
2008. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16/F vagyok


elsőő válaszoló: ....hmmmm(ez érdekes) ha nem vagyok tolakodó meik megyében laksz?? :D

2008. dec. 16. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a XXII. ker.-ben lakok
2008. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!