Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy tetszek-e egy bizonyos fiúnak?

Figyelt kérdés

Nos,van egy fiú.

Aki nekem nagyon tetszik,de nem hiszem,hogy én bejövök neki. 13 éves lesz,én 12 vagyok.Gondolom ez nem annyira gond.

Eléggé érett vagyis azt hittem a fiúk később érnek,de ezt ő úgy látszik megcáfolta.

A lényeg,hogy van egy másik lány aki még nagyon fiatal,a fiúnál 3 évvel fiatalabb,tehát 9-10 éves.

De úgy néz ki,a fiúnak mégis az a lány tetszik pedig megkell mondjam nem egy szépség. És olyan nyávogó hangja van,hogy ha hozzám szól bántja a fülemet :D


Én és az a fiú nagyon rosszba vagyunk folyamatosan,azt a szót mondja ami egyenlő az utca sarokkal,ha így érthető.

viszont tegnap állítólag megcsókolta azt a lányt.

Nem hiszem,hogy tényleg igaz lenne,hisz csak 9 éves a lány...de mind1..


Lehet,hogy csak direkt cukkol,és közben én tetszek neki ?

Vagy ne reménykedjek ?


Én :

barna haj,barna szem,és középsúlyú vagyok,157 cm.

Fiú :

barna haj,barna szem, vékony és 165 lehet.

Másik lány :

Vörös haj,kék szem, középsúlyú és 140-145 cm lehet.


2011. aug. 8. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolkodj egy kicsit, hátha van egy olyan barátod/barátnőd aki jóban van a fiúval, és megbízol benne. Ha szépen megkéred, lehet hogy kérdezősködne rólad a fiúnál.
2011. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen csak mond a fiúnak mikor piszkál hogy tudom hogy azért piszkálsz mert tetszem neked de nincs ezzel semmi gond te is bejössz nekem és majd meglátod a reakcióját :D

amúgy aranyos vagy hogy igy aggódsz :)

2011. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nagyon szégyenlős vagyok nem merném ezt mondani neki.
2011. aug. 21. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor meg hagyd figyelmen kívül és ha továbbra is piszkál akkor tuti bejössz neki ha ráhagyja akkor az azért van mert csak idegesíteni akart de ha látja hogy téged nem izgat akkor abbahagyja
2011. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyébként hány éves vagy és lány vagy fiú vagy ?

Bocsi, a kérdést.

2011. aug. 21. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves és lány vagyok:)
2011. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :)
2011. aug. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!