Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy férfi azért néz gyakran, mert tetszem neki mint nő?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól hogy akar-e valamit vagy sem.

Tehát ha azért néz, mert tetszik neki amit lát.



2022. febr. 3. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
1: Nem csak azért lehet nézni valakit mert szép vagy csúnya. Lehet, hogy pörköltszaftos a gallérja, limitált szériás a szemüvege, vagy jó a tetkója, vagy akármi miatt is lehet :D
2022. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

No igen.

Én nemrég, férfi létemre jól megnéztem egy másik férfit, folyamatosan a fenekét bámultam.

Kilógott a farzsebéből egy 20 ezres, és azt vártam, hogy mikor esik ki.

2022. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

6 Ilyen a férfiaknál is van?


Én azt hittem, ez inkább a nőkre jellemző, férfiaknak külsőre tetszik meg a nő. Mármint nekem amikor úgy igazán megfogtak, az pl olyan dolgokkal volt, hogy a hangja, kisugárzása/magabiztossága, vagy a nevetése.

2022. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!