Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el egyik napról a másikra hirtelen kerülni a munkahelyemen az a férfi(főnököm) akiről tudom,hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Na tehát a főnökömről van szó.D.Tavaly szeptember óta dolgozom itt szinte rögtön ki is kezdett velem a főnököm,de visszautasÍtottam,amit úgy látszott el is fogadott egy darabig...Idén márciusban megint próbált közeledni felém,szintén visszautasÍtottam,úgy látszik ez már érzékenyen érintette,mert sajnos ki rúgott utána azzal az indokkal,hogy rosszul dolgozom,de áprilisban már hÍvott,hogy menjek vissza dolgozni...Szerettem azt a munkát nagyon Így visszamentem dolgozni bizonyos feltételekkel.Utána nem próbált meg újból nyomulni szerencsére,egész normális viszonyban voltam a főnökömmel egészen augusztusig.Augusztus óta hozzám se szól,levegőnek néz,direkt kerül engem.Köszönésen kÍvül egyáltalán nem kommunikál velem.Vajon miért?Mi lehet az oka?

2021. szept. 18. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még kérdezed? A kérdésedben ott a válasz.
2021. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A válasz egyszerü. Ha megfektetett volna akkor mindjárt rendes lenne, a munkád is rendben lett volna ne félj, tipikus férfi főnök reakció, nem az van amit akar. Te se vagy észnél hogy visszamentél oda, hol a női büszkeség ilyenkor?
2021. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem akarja keverni a dolgokat egymással.
2021. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as?Milyen dolgokat nem akar keverni egymással?
2021. szept. 18. 12:45
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért érzem azt hogy neked imponáló ez a helyzet? Mármint hogy a főnököd ki akart kezdeni veled és most ez hiányzik.
2021. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra gondolt a 3as hogy a munkát nem keverjük a magánélettel ez egy aranyszabály érted.
2021. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Ugy érzem teged az után kezdvérdekelni, miután ő levegőnek néz. Már a leírás alapján is butának gondollak, de azért most felraktad az i-re a pontot. Nice.

Ja, és nő vagyok, csak lehet hozzád képest értelmesebb. ✌🏻

2021. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös!az,hogy hiányzik e nekem vagy nem az nem lényeges.Feltettem egy kérdést,erre szeretnék válaszokat kapni,hogy ti mit gondoltok erről.Köszönöm!
2021. szept. 18. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy nem nyomul mi? Mondjuk az egodnak biztos jó, tipikus önértékelés zavarral küzdesz
2021. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Férfi oldalról nézve azért kerül mert nem tudott megdugni és megunt rád várni. Persze ha térden állva a nyáladon csúszol vissza elé még biztos bevállal. De komolyra ne számíts, csak meg akar fektetni.
2021. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!