Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyembe, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyembe, ha megtudnátok, hogy a párotok azert választott titeket?

Figyelt kérdés
Mert neked legalább van pénzed?
2022. febr. 4. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Szíven ütne mert ebből arra következtetek hogy nem magam miatt vagyok neki fontos hanem a pénz miatt.
2022. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Jah és elgondolkoznék akarom e így folytatni a kapcsolatot.
2022. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen. Belementem a játékba és néztem meddig tűri, hogy hiába van, neki nem lesz haszna belőllem.

"Patkány" is lettem a szemében gyorsan...

2022. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Humor Herold ***** válasza:
34%

Szóval hogyha a párom a pénzemért lenne velem mit tennék a te, azaz egy idegen helyében? :)

Ha a helyedben lennék és látnék egy idegen párt ilyen helyzetben semmit nem tennék, nem rám tartozik, sajnálnám , 1,5 percig foglalkoztatna, aztán élném tovább az életem.

2022. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Szakítanék. Inkább legyek egyedül, mint valaki ATM-je megjátszott szerelemmel.
2022. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

Én is így választok mindig, eddig mindig bejött.Persze ha ráunok a pasira, keresek másikat, de a megadott szempontok alapján...

Vállalkozó legyen

bp vagy megyeszékhelyen éljen

kertes ház, teljesen felújítva, jacuzzi, medence

járjon sűrűn nyaralni

szeresse a jó kocsikat, amik gyorsan mennek és elég nagyok hogy mikor állok a pirosnál letudjak nézni a többi kocsira,tehát nagyon biztonságos

ne okozon neki gondot, ha nem akarok dogozni, helyette edzeni járnék, szolárium, pedikűr manikűr, masszázs, szépészeti kezelések

28L

2022. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Szakítanék, mert igazi szeretetre vágyok.
2022. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
6# Remélem troll vagy. Feministák, légyszi szedjétek szét az ilyen durván egyenlőség ellenes megnyilvánulásokat is!
2022. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nálam a szoláriummal megbuktál, mert a fehér, szeplős bőr jön be... és eszemben sincs városban lakni, amikor kihúzom a függönyt, 8 km-en látom a Dunát :)


A kérdésre a válasz: Voltam ilyen helyzetben, az egyiknek csak a bankkártyám kellett (hamar szakítottunk), a másiknak nem konkrétan a pénz tetszett, hanem én, hogy életképes vagyok, és a 0-ról fel tudtam építeni a vállalkozásomat, tehát mint sikeres ember - na az a kérdés, nálad mi a részletes ok?

30/F

2022. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8: azért nem ugrom ilyenekre, mert ezzel magát égeti, ha nem troll. Általában arra ugrik a nép, aki a nőket kutyázza, hogy mekkora r...ok, pénzéhesek mind. Nem arra, aki annyit ír, hogy "hö, az asszony mosson-takarítson-főzzön rám és ki se jöjjön a konyhából".
2022. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!