Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, ha azért megrugdostam a barátom?

Figyelt kérdés
Csikizett nagyon sokáig, és már nem bírtam, és megrúgtam. Hiába kértem szépen hagyja abba, de nem. Kiabáltam is vele mérges, hogy ha megkérem hagyja abba, akkor hagyja abba.
2022. febr. 5. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy szemét, de ő sem szemét.
2022. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye helyzet, amiből tanultok jó esetben.
2022. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ezerszer ez a csikizős-rugdosós sztori.

A csikizett fél nem felelős a mozdulataiért. Viselje az a következményét aki csinálja ezt a baromságot. Ha az orrát rúgják be akkor se szólhat egy szót se. Esetleg növesszen agyat és nőjön fel.

2022. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezted felé, hogy ne, az nem értett belőle, így jogos az önvédelem.
2022. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!