Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal ha megrugdosna egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor kisebb termetű kutya kezdte el harapdosni a lábát, de ketlem olyan durván, ő meg szinte agyon rúgta szerencsétlen kutyát, próbáltam leállítani de nem sikerült. Nem ölte meg a kutya eltudott menni, de szerintem túlreagálta nagyon. 19l
2019. jan. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%
Azonnal.Én imádom a kutyákat meg a macskákat,nem tudnám elviselni.
2019. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
34%

Eleve nem jövök össze olyannal, aki nem szereti az állatokat és képes lenne őket bántani.


És a kutya egyszerűen csak úgy rátámadt, vagy ingerelte a kutyát?

2019. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Rátámadt és harapdosta a lábát.
2019. jan. 18. 14:13
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

Ha csak úgy, akkor igen, szakítanék.


De így nem. Így én is elkezdtem volna ösztönösen rugdosni, ha engem harap.

2019. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ott helyben.
2019. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
99%

Alapesetben össze se jövök olyannal, aki nem tiszteli az állatokat.


Önvédelemből viszont szerintem bármelyik épeszű ember kész bántani. Én se tűrném mosolyogva, hogy megharapjon, pedig imádom az állatokat.

2019. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
29%

Engem is tamadott mar meg kutya tobbszor is, megse kellett agyonrugni.

Otthagynam a pasit.

2019. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom ez ilyen játékos harapdálás volt amit a kiskutyák szoktak csinálni nem? Ebben az esetben gond nélkül repülne. Ha egy kutya valóban rátámad és veszélyben van akkor oké, ösztönös reakció. De ne rugdosson már félholtra egy kutyát mert odajött játszani.. Nálam ez simán szakítóindok. Nem szeretem az agresszív embereket.
2019. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
Önvédelemből az ember nem mindig gondolja át, mit tesz. Az ilyen kóbor kutyák meg a sok felelőtlen gazdi és szaporító hibája sajnos, nincs elég jó gazdi és nincs elég hely a menhelyeken, a szabadon garázdálkodó kutyák meg veszélyessé válhatnak. És még mindig van, aki nem ivartalanít, mert... stb... Hiába beszélünk.
2019. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%
"Gondolom ez ilyen játékos harapdálás volt" - Ugye téged még nem harapott meg kutya? Úgy rendesen, nem csak játékból?
2019. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!