Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elittárs vélemények? Jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittárs vélemények? Jöhet hideg, meleg. 38N

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én regisztráltam 2020 nyarán, beállítottam mimden szűrőt, heti 1-2 lányt dobott fel, egyikkel beszéltem pár mondatot, de kb elhalt a beszélgetés 3 nap alatt, aztán 1,5 hónap elteltével rátaláltam jelenlegi páromra, most már menyasszonyom. Így pozitív élményem van, de szerintem nagy szerencsém is volt. Ja és befizett egy fél évre valami 6 ezret valami akció révén, szóval megérte :D
2022. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megpróbáltam regisztrálni, de a személyiségteszt vagy micsoda sokadik oldala után meguntam és félbeszakítottam. Persze ez is egy eredmény a személyiségemről... :)

Aztán olvastam valahol, hogy minden fizetős rajta, szóval nem bántam meg, hogy nem fejeztem be a regisztrációt.

2022. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nőkent mondom hulyeseg. Eleve fitetos es calaki irta hogy nagyon nehez leiratkozni rola, tehat akkor is fizetned kell ha kiderul egy pali sincs az oldalon. Amugy meg a pasik nem elit diplomas stb nőket keresbek, szimplan csinosakat, jofejeket. Tinderen vannak diplomas orvosok stb., Mar mindenki ott nezelodik. 38 evesen inkabb azt javaslom, jarj sok helyre ahol pasik vannak, akar munka urugyen is. Legy csinos, mosolygós, kozvetlen, megkozelitheto es akkor probalkozni fognak. Azert csodat ne varj, minden pasi defektes. Akinek bejossz, azt probald az izlesedre formalni, mint varkonyi andi aki lefogyasztotta az urat.
2022. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írjál rám inkább ez már egy lehetőség :)
2022. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most csak a tapasztalatok, vélemények érdekelnének, attól aki ténylegesen is használta. De köszi a lehetőséget, talán majd egy másik alkalommal.
2022. febr. 6. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké
2022. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!