Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok kapcsolgatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok kapcsolgatni a mobilnetet-WiFit a telefonon mikor hazaértek, vagy elmentek otthonról?

Figyelt kérdés

Ugye alapesetben automatikusan vált, és én ez miatt soha nem is kapcsolgatom.

Szexkapcsolatban vagyok egy csajjal, és tudja is, hogy több nem lesz, hiába vagyunk egyedülállóak mindketten, főleg mert tudom, hogy kicsit se hűséges. Korábban is ismerkedett úgy, hogy mi összejártunk. Nem érdekel, ha ismerkedik, csak akkor mondja el, ne kamuzza azt, hogy kapcsolgatja a telefonján a netet, mert korábban nem volt ilyen. A múltkor is egy órára csak úgy eltűnt, és most sincs neten, pedig általában egész nap fenn van.


2022. febr. 6. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindulok otthonról, akkor váltok mobilnetre. Szeretek utazás közben olvasgatni.
2022. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Értem én, de ezt a telefon magától megteszi ha kiérsz az otthoni wifi hatósugarából, ezért nem kell kapcsolgatni. Ha hazaérsz akkor meg visszavált, mert az mindig az elsődleges netkapcsolat.
2022. febr. 6. 15:20
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem vált automatikusan.


Egyébként meg nem értem mire fel vagy "kiakadva", nem vagytok együtt, ha mindennap másik fekszik le azt is megteheti. Az meg, hogy nem köti az orrodra, az az ő dolga, döntése.

2022. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Attól még, hogy nem vagyunk kapcsolatban, elvárom, hogy ne hazudozzon.
2022. febr. 6. 15:53
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha szexkapcsolatban vagy vele, akkor mi közöd van ehhez mégis?

Nem köteles neked beszámolni. Ez nem hazugság.

2022. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Kapcsolgatom, mert jobb szeretem biztosan tudni miről megy. A lány ettől még kamuzhatott, sőt, valószínű, de tök mindegy te mit vársz el egy szexkapcsolatban, ha az az elvárás nem oda illik.


Nem vagytok együtt, nincs semmi érdemleges kötelék köztetek. Azzal kefél akivel akar, ahogy te is. Ő ezt ki is használja, illetve egyértelműen nem tart többnél mint egy csahos dugópajti.

2022. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert eddig is elmondta, ha volt randija, mostanában meg jön ezzel a kamu dumával, hogy nem váltotta át a netet.
2022. febr. 6. 15:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn mindig kapcsolgatom.
2022. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért hazudozik, mert látja, érzi, hogy annak ellenére, hogy "csak" szexkapcsolatban vagytok, mégis ellenőrzöd. Majd ha végzett a másikkal válaszol. Ha ez neked nem felel meg, akkor többet akarsz, bármennyire próbálod bebeszélni magadnak, hogy nem. Miért várnál el hűséget, ha nem vagytok kapcsolatban?!!
2022. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapcsolgatom.


És semmi közöd hozzá, mit csinál. Szexkapcsolat.

2022. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!