Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek valakivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek valakivel együtt élni, akivel nem vagytok együtt, ráadásul elég távolra?

Figyelt kérdés

A távol alatt több 1000 kilómtert érte. Elmennétek olyan barátotokkal együtt lakni egy idegen országba, ilyen messzire, távol a családtól/barátokról, akivel együtt se vagytok, de hátha közben megszeret?

Más nem jönne, csak ketten mennénk, olyan helyre, amire mindig kíváncsi voltam, és nem tudom mennyi időre, több hónapra legalább.


2022. febr. 7. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, az én szerelmem elment. Csak nem velem.😥
2022. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj.. egyszer élünk. Ha anyagilag megengedhetsz magadnak egy ilyen utazást.. miért ne?

Persze függ azt is mióta ismered az illetőt/mennyire ismerted meg ez idő alatt. Ha nagyon biztonságosan tennéd az egészet, akkor a közelében bérelnék valamit a helyedben, és több időt töltenék zárójelesen külön, de vele.. ha minden jó akkor összeköltözni normálisan....

de amúgy lakva ismerszik meg az ember ez összes kapcsolatnál így van..

2022. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én egyedül mentem. Baráttal is mentem volna, de csak sima baráttal, olyannal nem, akibe egyoldalúan szerelmes vagyok, hogy aztán érzelmi és esetleg anyagi függéshelyzetbe hozzam magam.
2022. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül is nekivágtam, de hiányoztak a barátaim ezért hamar visszajöttem. Azóta a barátok lekoptak én meg egyedül maradtam. Családom nincs.
2022. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem! Nem fog közben megszeretni.

Baráti alapon más, de te nem így akarod az utazást. Csak feszültséget és fájdalmat okozna.

2022. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

❤️ Kevés az info ...

✅ Ki a férfi, ki a nő ? Ki hívott el kit ? Ki szerelmes kibe ? Kinek mi a terve ?

✅ Konkrétan mit értesz az alatt, hogy (oda), és mi a tervetek ottan ?

✅ Nem vagytok együtt, de együtt fogtok élni (OTT) ? HOGYAn ? Milyen kapcsolatban ?

✅ És miért mentek ki ???

❤️ Akik válaszoltak - konkrétan a saját story-jukat mesélik el, mert nem lehet megválaszolni a kérdésed ! :D

2022. febr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Együtt találtuk ki hogy elmennénk szerencsét próbálni.


Egyikőnk sem szerelmes, bár történt már köztünk minden néhányszor, én benne lennék ha esetleg többet akarna, de jelen állás szerint nem akar, ezért is kérdeztem, hogy van ilyenkor esély rá hogy mégis megszeret?


Lakótársak lennénk, meg barátok.


Kimenni azért megyünk mert szeretnénk máshol is lakni, világot látni stb .. :)

2022. febr. 8. 07:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a NŐ -.-)'

1.) Persze jó élni máshol, de amíg vele leszel, addig eldobod a lehetőséget, hogy megtaláld azt - akivel boldog lennél. Azt akivel boldogabban élnéd meg az "utazási" pillanatokat.

2.) Vele csak alkalmi boldogságra tehetsz szert. Utána mi lesz 40 évesen ? Már nem nagy a felhozatal/választék...

2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# én is hasonlóan találtam meg a nagy ő-t :) szóval nem veszteget semmit. Utazz amíg tudsz!! Aki neked adatott melléd fog csapódni.
2022. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!