Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miikor hangzott először el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miikor hangzott először el hogy "szeretlek"? És az első csók?

Figyelt kérdés
Mostani és korábbi kapcsolatokat ís írhattok bátran
2022. febr. 9. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Az exem az első randin megcsókolt, aztán szerelmet is vallott.( Előtte 2 hónapig ismerkedtünk neten). 3 hónap után megkérte a kezem. 1 évig voltunk együtt.

A mostani kapcsolatomban 2,5 hét ismerkedés után randiztunk először. 1. randin volt csók is, a 2.- on vallott szerelmet, aztán én is neki:), a 3.- on feküdtünk le először. 2,5 hónap után volt eljegyzés, 1 év után összeköltözés, 6 hónapra rá össze is házasodtunk.:) 12 éve vagyunk együtt:)

36/ N

2022. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Jezusom, jo korai
2022. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindig túl korai fázisban hangzik el.😅
2022. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt ember nem mondja soha, hogy szeretlek, hanem érezteti.
2022. febr. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Barátom 1 hét után, én 3 hónap. Második randin szex + csók már volt. (2 hónapig csak online beszélgettünk).
2022. febr. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Online beszelgettunk honapokig.

Utana egyszer megvártam a háza előtt. Én beleszédültem a nyakába egyszer, mikor egymassal szemben álltunk, kicsit ő is az enyémbe, de gyorsan észhez tért és térített, mert nős és hűséges.

A többi titok.

2022. febr. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az első csók legtöbb esetben már első, vagy második randin megtörtént, vagy több esetben ezzel váltott át a barátság másba. Első szexxel az első kapcsolataimban mindig vártam 3, de volt akivel 4 hónapot, aztán rájöttem hogy nem ezen múlik, így később már az is belefért hogy második-harmadik alkalommal, vagy ha én is csak azt akartam, akár elsőre is legyen. A "szeretlek" szóval viszont nem árasztottak el, azt csak kevesen mondták, abból is volt aki csak azért hogy méghamarabb ágyba vigyen (nem is vettem komolyan). De én se mondogattam, sokkal inkább éreztettem, és aki tényleg szeretett (valószínű szeretett) az is. A mostani -remélhetőleg utolsó, végleges- kapcsolatomban is nem mondtuk még, de szinte tapintható annyira erős az érzés. De nem is kell, az hogy tudom, elég.


N

2022. febr. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 7-es, tetszik, amit irsz, az utolso ket mondat. Olyan hitelesnek tunik, igaznak.
2022. febr. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb 5. Randin olyan 2 hónap után.
2022. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#1

2-3 találkozó után nem tudom elhinni, hogy valaki szerelmes legyen, maximum erős vonzalom :(

2022. febr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!