Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy társkeresőn egy pasival.Én 40 ő 50.Szinte az első pillanattól egy hullámhosszon voltunk.Hajnalig tartó üzenetek,stb.Vártuk az első randit.Séta,stb.első csók,mint a filmekben. Kamu volt végig a szeretlek,hiányzol stb???

Figyelt kérdés

Közben,ritkultak az üzenetek,amit azzal magyarázott,hogy most sokkal több a munka nincs ideje annyi stb.Miután elköszönt,elérhető volt órákig.

Eljött a második randi.Itt is mint a filmekben,majd a szex abbamaradt mert nem volt nála óvszer stb,én meg nem szedek semmit.Itt is így is minden happynek tűnt.Majd megint ritkultak az üzenetek,hívások,ahova elhívott a lánya meccsére,nem vitt,hogy lehet zártkapus stb,akkor nem megy ő sem.100 km-re lakik.Még jobban ritkultak a beszélgetések.Társkeresőn,másikon meglátta a fodrászom,mert amúgy azt mondta törölte magát mindenhonnan.Úgy gondoltam,kamu lehet a pasi.Szerintetek,mi történhetett?Át lettem vágva,csak szórakozott???


2021. okt. 28. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mégsem tetszel neki, csak nincs elég fantáziája, hogy lekoptasson valami olyan kifogással, amivel nem sért meg. És/vagy zavarja a 100 km távolság.
2021. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Két találkozásig bejöttem neki,hogy non stop hívott,írt,látni akar,ölelni stb.Aztán mégsem tetszem neki? Furcsán működik az ember! :)
2021. okt. 28. 16:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

#2

Várt, hátha belobban valami, adott a dolognak még esélyt, de nem jött össze. Esetleg talált valakit, aki jobban tetszik neki. Esetleg tényleg a távolság.

2021. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem "belobbant"valami...teljesen úgy viselkedett.Fogta a kezem,alig bírt elindulni.Csók,puszi áradat...tényleg,olyan klasszikus romantikus film feeling.Hát jó nagyot csalódtam... :(
2021. okt. 28. 16:48
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor marad a távolság...
2021. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha fenn volt társkeresőn, akkor sanszos, hogy nem csak veled ismerkedett! Van aki több vasat tart a tűzben, és menet közben dönti el, hogy ki a befutó!

Nem mondom, hogy ez a pasi is ilyen, mert nem tudhatom, de vannak akik így csinálják. Legalább annyi becsület lehetne benne, hogy elmondja, mi az igazság!

2021. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt írta az elején.Nem gond a távolság,mindenre van megoldás ha akarjuk.Heti 5 napot dolgozik 10-22 ig,szakács.Utóbbi időben arra hivatkozott,hogy áru jött,pakol,most sokan vannak.De az ismerkedéskor sem gondolnám,hogy annyival kevesebben voltak az étteremben.2 hét után kezdte erre azt mondani,"akkor annyi munka volt,most ennyi"-nem tudja megváltani a világot.Hát egy a lényeg,le lettem koptatva...
2021. okt. 28. 16:56
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mindenre van megoldás, ha akarjátok, de ezexerint egyikőtök mégse akarja eléggé. Részvét.

2021. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én még "teperek"utána,de részéről már szinte 0 kommunikáció.Kezd megalázó lenni...nekem! Tudom hagyni kellene a francba,de nálam kialakultak bizonyos érzések.Állítólag ő is "szerelmes"mint egy kamasz(ezt így mondta az elején)---aztán ez lett belőle! :(
2021. okt. 28. 17:06
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kuka kérdező! Átvert igen! Nehogy már te koslass egy férfi után!
2021. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!