Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért unok meg mindenkit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unok meg mindenkit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

22éves fiú vagyok. Elég népszerű srác voltam mindig. Rengeteg haverral, jó pár barátnővel a hátam mögött. Minden nagy képűség nélkül: elég korrekt pasi vagyok. Jó világnézettel, fényes jövővel, jó tanulmányokkal, jó munkával. Nem az a: bulizzunk folyamatosan, mindenki hülye aki nem olyan mint én, ha valami nem sikerül a rendszer a hibás stb. butaságokkal. Szóval mondhatni egy teljesen átlagos gyerek, viszont egyszerűen képtelen vagyok szerelembe esni. A barátnőim nagyrészével mikor összejöttem tényleg nagyon kedveltem őket. Csinosak voltak, kedvesek, néha még okosak is. Párnál minden meg volt ami kéne, de egyszerűen eltelt maximum 2hónap és meguntam, elmúlt minden annak ellenére hogy ők szerettek. Úgy igazán. Nagyon is értékeltem őket és tudtam hogy nagyszerűek, de képtelen voltam szeretetet érezni. Illetve amíg nem jutottam el velük a szexig mindegyiket nagyon-nagyon kívántam aztán mikor megtörtént a dolog ez a kívánat is alább hagyott. (Ne értsetek férre, néhányukkal elképesztően jó volt az együttlét mind kettönknek, nem ez a baj.) Kicsit olyannak érzem maga mint valami ZS kategóriás amerikai akció film főszereplője aki csinálja a kis saját dolgait az életben aztán mindig csak megfektet 1-1 nőt majd tovább áll, pedig nem akarok ilyen lenni. Nyilván tudom, hogy nem 22évesen fogom megtalálni a nagy Ő-t. (kicsi rá az esély) Viszont örülnék már egy igazi kapcsolatnak. Úgy érzem, hogy saját magam miatt nem kapom ezt meg, de nem tudom mi az ami miatt nem vagyok erre képes. És NEM! Nem vagyok meleg, se ilyen-olyan szexuális. Normális vagyok teljesen. Valaki tapasztalt még esetleg ilyent az életében? Esetleg ez is csak egy ilyen fiatalkori hülyeség ami idővel elmúlik, ha az ember "megkomolyodik"?

Előre is köszönöm a válaszokat. Kíváncsi vagyok a véleményekre. :)



2022. febr. 10. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudod mit vesztettel Kistöki! Menőnek hiszed most magad, de egy napon ráébredsz, hogy senkid nem lesz, egyedül maradsz mint a kisújjam! A csajok fognak RÁD unni végre!
2022. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen természetes dolog. Kamaszkorban még nagy dolognak érzed a párkapcsoaltosdit, a szexet, hogy az valami katartikus nagy dolog lesz, mint a filmekben,szerelmse videóklipekben, tündérmesékben. A való életben ezek szokványos dolgok és igen, akkor jösz rá, hogy nem olyan nagy dolog, amikor megteszed. A nagy Ő mitosza és a sok romkom neveli rá az embereket arra, hogy higgyenek benne, aztán koppannak ,hogy a valóságban nincsenek mesebeli hercegnők és fehér lovon ülő hercegek.
2022. febr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#2: romkom már vagy 15 éve nincs.
2022. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert felszínes vagy és főleg a külsőségeknek élsz. És a külsőségbe nem csak a pénz és a kinézet tartozik bele, hanem ugyanúgy a menőzés, jó duma, egó is pl. Hiányzik belőled a lelki mélység és te vagy saját magad számára az élet és a világ közepe. Természetesen nem azt mondom muszáj ilyen maradj örökre. Találj valami saját magadnál sokkal nagyobb célt az életednek, valami nagyobb dolgot, amit szolgálhatsz.
2022. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
22 évesen még túl korai arra gondolnod, hogy valami baj van veled. A kötődésen alapuló párkapcsolatra meg kell érni. Majd ha 30 fölött is ugyanez lesz a helyzet, akkor elkezdhetsz aggódni.
2022. febr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

#4el értek egyet.


De ne félj, személyiségfejlesztés nélkül ez simàn eltarthat a 30as éveid közepéig simàn.

2022. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert nem tudod ertekelni a dolgokat. Pont mint a gyerekek. Mindent megkapsz, mert jol betanultad az elet szabalyait, mikor mit kell mondani tenni es igy sinen van minden. Ideje elgondolkodnod mi az eleted celja, vágya es hajlando vagy e ezert kilepni a komfortzonadbol. Pl. Biztos van olyan ember akit utalsz, megis jopofizol vele, nem mersz konfrontalodni. Hatarozd meg magad vegre es merj konfrontalodni. Engedd meg magadnak az erzelmeket, meg ha emiatt paran el is fordulnak toled. Vesziteni is tudni kell, hogy ertekelhess dolgokat.
2022. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolsz magadról túl sokat? Meg se érdemelsz olyan lányt, aki szeret.
2022. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Párra engedelmetekkel válaszolnék.

#1 Egy szerintem teljesen korrekt kérdést tettem fel, mert kíváncsi voltam mások, nálam a témában okosabbak véleményére, élet tapasztalataira, esetleg olyan gondolatokra amelyek akár még az életemet is pozitívabb irányba vihetik. Erre te jössz egy ledegradáló "Kistöki"-s dumával úgy, hogy semmi mást nem tudsz rólam csak amennyit a fenti pár sorban leírtam. Az hogy egyedül maradnék? Lehet, ez is az egyik fő oka a kérdésemnek. Az hogy rám unnának? Lehet, de ezt a részét szívesen elkerülném.

Egy teljesen már meg ne haragudj, de butus kommentet "böfögtél ide" ami nem azért felesleges mert negatív, hanem mert semmi közölni valója nincsen. Nyílván azért vagyok itt, mert valami nem okés és ezen változtatnék. Viszont a 2. kommentelő a szöveg ellentéted szerencsére, lehetne példát venni.


#2 Teljesen korrekt hozzászólás, köszönöm. Viszont tisztában vagyok vele hogy a szex olyan nagy dolog mint azt a filmek/sorozatok/zenék súlykolják az emberekbe. Illetve a romkomo nagyon nem az én műfajom :D

Én szerintem az a fajta nagy Ő amit ezek mutatnak nem létezik, a valóságban a nagy Ő egy olyan ember akivel egymásra tudtok hangolódni lelkileg és egymás tényleges társai tudtok lenni az életben ilyenből pedig biztos hogy nem csak 1 van mindenkinek. Ahhoz túl sokan vagyunk. :)

#3 Rengeteg van belőle. Konkrétan a Netflix ajánlásom tele van vele, pedig egyet sem láttam ott.

#4 Ezt jogosnak érzem, köszönöm a választ. Célok szempontjából elég jól állok szerintem és reálisan a körülményeimhez képest. Katona tiszt vagyok jelenleg és folyamatosan dolgozom érte hogy feljebb kerülhessek. A lelki mélység résznél viszont úgy gondolom nagyon igazad van. Sosem voltam az a lelkizős fajta, nem voltak soha olyan erős érzelmeim szerintem semmi iránt mint a környezetemben az embereknek. Talán tényleg ez lehet a válasz. Előfordulhat hogy egyszerűen lelkileg/érzelmileg nem állok olyan szinten hogy ezekbe a dolgokba mint a: szerelem, család, komoly kapcsolat belevágjak?

#5 Igen, én szerintem is 22 évesen, főleg a jelenlegi élet helyzetemben amikor muszáj énközpontú legyek kicsit annak érdekében hogy a saját/családom jövőjét biztosíthassam, kicsit korai még a nagy szerelmet és ehhez hasonló dolgokat keresni. Csak sokaknál látom ezt a környezetemben. Hogy ők már meg találták ezeket a dolgokat és, ha nem is tökéletes, de boldogok ilyen téren.

#6 Mit értesz személyiség fejlesztés alatt jelen esetben? (Tudom mit jelent a szó, csak kíváncsi lennék mit gondolsz.)

#7 Köszönöm a kommented, bár az első felével nem igazán értek egyet. Mindent megkapok? Minden megkapok amiért meg dolgoztam, ami "jár". Azt hogy mi az életem célja nehéz eldönteni. Túl sok minden változik akár napról napra az életben ahhoz hogy 22évesen azt mondhassam hogy ez meg ez a célom az életemben, de nyilván vannak céljaim folyamatosan amikért dolgozom/tanulok/küzdök. Nem nagyon konfrontálodok. Általában, ha valakivel nagyon különbözünk, vagy egyszerűen nem bírom, utálom akkor szimplán kizárom az életemből. Ritka nyugodt és stresszmentes ember vagyok ilyen téren. Az "Engedd meg magadnak az érzelmeket" rész egyébként jogos. Ugyan úgy ahogy az utolsó mondatod is. Köszönöm a válaszod.

#8 Miért gondolok magamról túl sokat? Tisztában vagyok mind a pozitív, mind a negatív tulajdonságaimmal. Azért mert le mertem írni pár "jó" dolgot magamról, hogy érthetőbb legyen a kérdésem már egyből nagyképű vagyok? Meg sem érdemlek egy olyan lányt aki szeret? írod ezt úgy, hogy nem ismersz, hogy gőzöd nincs róla hogy milyen vagyok. Megint egy ide "hányt" vélemény NULLA hozzá adott értékkel. Kezet foghattok az egyessel.


Köszönöm szépen a sok hozzászólást. Jó látni hogy az emberek többsége ténylegesen megpróbál segíteni a véleményével, ment a sok-sok pipa. ;)

2022. febr. 11. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!