Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év a korkülönbséggel míért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év a korkülönbséggel míért ítéli mindenki halálra a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

20éves nő vagyok,a barátom 34.Igaz még csak

pár hónapja vagyunk együtt,de tényleg szeretjük egymást.Én még soha nem voltam ennyire szerelmes.A barátaim mellettem állnak,a szüleim is próbálják elfogadni,de látom rajtuk hogy nem helyeslik.Az ismerősök és a rokonok csak bántanak hogy mit akarok egy ilyen pasitól.Attól félnek,hogy elvesztegetem rá a fiatal éveimet,mert hogy ez úgysem működhet.De ő pörgős életet él,még soha nem "éltem" ennyire mint most!Külsőre mindenki max 27nek nézi.Sokakon azt veszem észre,hogy irigykednek (nagyon jó pasi+jól keres)és olyanokat kapok,hogy csak a pénze miatt vagyok vele.Míért ilyen rosszindulatúak az emberek?NEm házasságot és gyereket terveztünk,csak szeretjük egymást.Ti mit gondoltok róla?


2010. jún. 16. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Én megértelek, 20 voltam és 34 éves pasival voltam, de nem hivatalosan, csak pár hónapig kavartunk, de egyik legboldogabb időszak volt az életemben! :) Azóta is jóban vagyunk, de már csak mint barátok. Ne foglalkozz másokkal, élvezd az életet! ;)

22/L

2010. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Azert itelik el mert nem annyira megszokott ekkora kulonbseg, de szerintem nincs vele baj, ha jol elvagytok, az a lenyeg.
2010. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szernitem is :) majd ha mindketten idősebbek lesztek, annyira nem lesz feltűnő a korkülönbség!
2010. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem irigyek rád. Nem mindenkinek adatik meg az, hogy tényleg igazi szerelmük legyen. Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel, előbb-utóbb leszállnak a témáról, a te és a párod boldogsága legyen a fő! :)
2010. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szia! Én 16 éves voltam, mikor megismertem az akkor 27 éves páromat. Most 21 éves vagyok, Ő 32, és van egy 2,5 hónapos gyönyörű kislányunk :) Először Őt is nagyon zavarta, mert a sok irigy nő, akik meg akarták Őt kapni, de még akkor egyedül voltak, le pedofilozták, meg hogy milyen kis csitrivel van... Aztán megtanult nem foglalkozni ezekkel a beszólásokkal, és mi vagyunk az egyik legboldogabb pár a Földön :) Kitartás, pár év múlva jobb lesz! Sok boldogságot Nektek! :)
2010. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Köztünk 7 év van és senki nem jósolt nekünk 1-2 hónapnál többet. Jelenleg a 4. évünket tapossuk együtt! :)

Ne foglalkozz mások véleményével, már ami a korkülönbséget jelenti. Ti tudjátok, hogy jól érzitek-e magatokat, stimmelnek-e a dolgok. Ha igen, kit érdekel más mit mond?

Én azt mondom, hogy előttetek a jövő, 14 év korkülönbségtől nem dől össze a világ, akkor meg?

Legyetek boldogok és élvezzétek az életet!

2010. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo a helyzetem, csak epp en vagyok az idosebb. Inkabb a barataim nojei mondogatjak, hogy mit akarok en olyan fiatal lannyal. O most 23 es 36. En sem nezek ki annyinak. Es jol megvagyunk. Mindketten egy hosszu kapcsolat utan, kicsit ovatosak is vagyunk, de amugy minden ok. Szerintem is mukodhet. Habar tobbszor eszembe jut, hogy mi lesz majd akkor ha kitartunk egymas mellett idosebb korunkig. pl O 45 en 58. Akkor majd latszik a korkulonbseg.
2010. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Így van! Nem kell parázni attól mások mit gondolnak. Sokan nem kerültek még ilyen helyzetbe és nem voltak így szerelmesek. Butaság olyan válaszát elhinni aki kivülálló.. (jelen esetben). Mert hiába mondják ,hogy az ilyen férfiak csak megakarnak kapni néhány éjszakára.. Nekem minden tapasztalatom más. Általában engem is idősebb férfiakkal hozott össze a sors és eddig nem is volt komolytalan egyik sem. Viszont amikor velem egykorúakkal foglalkoztam nagyon megjártam. Szóval mindenki mást tapasztal. Én úgy érzem velem egykorúakkal nem tudnék el lenni semmiféleképpen sem . Meglehet ,hogy ez egyszer változni fog, de valahogy jobban megbízom az idősebb , komolyabb férfiakban.

És pár jó tanács, ha elfogadod..:):

Ne foglalkozz Soha azzal más mit gondol rólad! A lényeg, hogy te érezd jól magad, hiszen ez a te életed. Rajtad áll mit kezdesz vele, hogyan cselekszel. Ne hagyd ,hogy mások befolyásoljanak és a saját értékrendjük szerint próbáljanak irányítani! Bízz a döntésedben!

2010. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
53 éves anya vagyok. Nekem is van két lányom,és a fiatalabb 20 éves a párja 32 éves. ha két ember szereti egymást nem a kor számít. A szerelemben nincs biztosíték arra hogyha egyidős a két pár,akkor már összeillő emberek és,hogy tartós lesz a kapcsolatuk. Szerintem amíg megértitek egymást minden téren addig nincs gond.Szeretni senki helyett nem lehet.
2010. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Maximum csak akkor ítélek halálra, ha egész életre terveztek.


Ő 54, te 40. Te még rámásznál mindenre majd, ami szerves anyagból van és hasonlít egy f*szra, annyira akarod még a szexet, ő pedig már készülne a nyugdíjas évekre és nyugodt életet szeretne.


Szerintem ezt senki nem ítéli el, vagy minél kevesebben már, mikor a férfi javára ennyi a korkülönbség. Gondold el, ha te lennél 34 és a barátod 20, azt sokkal komolyabb elítélné mindenki, mint ezt.

2010. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!