Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő meddig hajlandó tűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő meddig hajlandó tűrni a megaláztatást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős pár akiknek egy tragikomédia a kapcsolata. A férfi előszeretettel alázza meg ùjra és újra a nőt. Legtöbbször csak szóban, néha tettel is. Többször szakítottak, a férfi miliószor elmondta a nőnek, hogy nem kell neki. Ő mégis mindig visszakönyörgi magát. Lelkizsarolással meg öngyilkossági fenyegetésekkel...

A pasi már láthatóan beleunt ebbe az egészbe, és már csak szórakozik. Èlvezi hogy bármit megtehet és a nő ugrik minden szavára. Gátlástalanul hazudik, és nézi hogy a csaj mennyit hisz el. A csaj elmondása szerint sosem sírt senki miatt ennyit, mégis újra és újra ez a férfi kell neki...


2022. febr. 11. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Mert a legtöbb nő buta, társfüggő, csicskalelkű lény.


Meg...jobb a BMW, mint a BKV.

2022. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Míg nincs más.
2022. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván személyfüggő. Van aki évtizedekig tűri, más meg az első esetnél lelép.
2022. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Társfüggő. Egyedül nem tud, nem mer ellenni.
2022. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Saját tapasztalatból mondom hogy bármeddig. Volt egy hasonló kapcsolatom amiben én voltam a férfi. Állandóan visszajött. A vége fele már olyan dolgokat csináltam amiket én sem értettem, de ez csak jött és jött. Jó buli volt, de egy idő után már ránézni is nehezemre esett
2022. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg le nem lép.
2022. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
✔️
2022. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt néztem végig csak fordítva, ahol egy nő csinálta ki a haveromat. Lelkileg tette tönkre, csicskáztatta, uralkodott felette, megalázta mások előtt is, aztán már fizikailag is bántalmazta. Akárhányszor a srác ki akart lépni a kapcsolatból, bevetette az öngyilkosságot, mint valami aduászt. Egy alapból is labilis, ezernyi pszichológiai problémával rendelkező csajról volt szó, tehát még mi se tudtuk, hogy tényleg megtenné-e.

Aztán valami csodával határos módon, a rokonok meg a mi (haverok) közbenjárásával végülis sikerült nagy nehezen eltüntetni a csajt a képből, és a haveromat külföldre "küldeni" ahol távol volt tőle... Ehhez sok ember melója benne volt


Ennek már jópár éve, azóta a csaj talált magának egy másik szerencsétlent, szült neki 3 gyereket, aztán vmi idegbaja lett, most vmi külföldi elmegyogyó szerűségben van

2022. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Sok no at tud menni labtorlo rongynak

Sajnos...az ilyenek meg is erdemlik azt amit kapnak

2022. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mo.-n nagyon sokáig.
2022. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!