Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudom még menteni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudom még menteni a kapcsolatomat, vagy már nem is érdemes? Bírjam elviselni az újabb megaláztatásokat?

Figyelt kérdés

Először is bocsi kicsit lehet gyerekes ez a történet.

Na 4hónapja vagyok együtt a barátommal,úgy érzem nem szeret igazán már.

Ma nagyon csúnyán összevesztünk, oly annyira hogy szakítás lett belőle.

Ma elég csúnyán lejáratott, voltunk egy nagyobb városban, tömegközlekedéssel.

Előtte vagy 2órával,megkértem hogy ne nézze már előttem legalább ilyen feltűnően a lányokat, nem is volt ebből aztán probléma.

Viszont hazafele jövet,szóltam neki hogy csavarja rá a kupakot jól az üvegre, aztán jött a busz mondom gyere itt a buszunk elkezdi ne nézzem már analfabétának.

A buszon nem szóltam hozzá majd ott elkezdte mondani mások is hallhatták hogy én milyen vagyok, hogy én minek szólok hogy ne nézze a nőket!Hogy én hogy lehetek ilyen.Velem nem lehet végig menni az utcán.Ráadásul pont velünk szemben ült két férfi is.Nagyon rosszul esett,aztán elkezdett cirkuszolni, ő megyen haza nem száll le ott ahol én.Majd végül mégis leszállt, mondta hogy jön és kitálal anyukámnak,hogy én milyen vagyok.Végül se szó se beszéd mikor apuval beszélgetett lelépett.Azóta semmi hír, egyébként körülbelül 1 hónapja megütött.Azt megbocsájtottam de már kezdem unni a megaláztatásokat.Volt már egy 3éves kapcsolatom ott ilyen nem fordult elő.És tűrnöm sem kelletett ennyit.LÉgyszi adjatok valami tanácsot.18évesek vagyunk-


2010. nov. 19. 18:38
 1/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd ott a francba egy ekkora tahónál biztos, hogy csak jobbat találhatsz;)18/F
2010. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem találsz Te jobbat. Ha már 4 hónap után így viselkedik, semmi jóra nem számíthatsz a továbbiakban, főleg, ha már jó ideje ilyen, és nem csak egyszeri véletlen rádförmedés volt.


Megmenteni akkor lehet egy kapcsolatot, ha mindkét fél akarja, és tesz érte.

2010. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg az a fiu téged és ahogy látom Te egy elég józan felfogású lány vagy nem keseregsz a bunkóságán.Ügyes vagy ,lépj tovább és majd lehet fog próbálkozni.

35 éves nő

2010. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Monicka válasza:

Hüje bunkó f@sz hagyd ott a fenébe!Mocskos gazember az fiu.

27 F

2010. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs itt mit megmenteni hagyd a p.csába.
2010. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elment az eszed, ha neked ez még kérdés. Inkább tanácsokat kellene kérned, hogyan szabadulj meg tőle.
2010. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!