Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki, hogy ne szexeljek házasságig?

Figyelt kérdés
24 éves egészséges férfi vagyok és megőrülök a barátnőmért. Ő nagyon komolyan veszi a hitét, ezért nem szeretne házasságig együtt lenni velem. De ő is úgy beindul rám mint az állat és így rohadt nehéz ellenállnom. Szeretném tiszteletben tartani a kérését. Segítsetek, hogyan bírjam ki?!

2022. febr. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Az ugye attól függ, mikor lesz az esküvő...


Én nő vagyok, de nem vállalnék ilyen kapcsolatot. Egyrészt mert kb lehetetlen kibírni - azért meg nem megyek hozzá 4 hét után, hogy végre lefeküdhessünk. Illetve mindkét félre részére marha nagy lutri - ha a szex nem jó, akkor az egész kapcsolat nem lesz jó.

2022. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Csak én nem értem? Beindult rád, de mégsem szexel? A hite erősebb mint a vágya? Hát!

Azért én csak megpróbálnám, mondjuk két pohár bor után ...

2022. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Önkielégítés, az esküvőt meg kezdjétek szervezni.
2022. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod vállalni, mert pl neked nincs ilyen vallási indíttatásod, akkor inkább szakítsatok. Ha kevés az önkielégítés és nem mostanában lesz az esküvő, márpedig 1 éven belül házasodni még szerintem is extrém(pedig én tényleg semmi ilyennel nem tudok várni), akkor nem egymást keresitek.
2022. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Lol, és mi lesz akkor, ha esetleg kirderül, hogy egyáltalán nem vagytok kompatibilisek ilyen téren?
2022. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
És ha szar lesz a szex, akkor váltok? Vagy leélitek az életeket szeretőt tartva? Vagy elmentek apácának, meg papnak?
2022. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy elöttem is írták, próbák nélkül ne menj bele egy ilyen házasságba! Nem élünk már a középkorban!
2022. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Közösen kell beszélnetek és megállapodnotok erről, hogy mit szeretnétek, mit vártok a másiktól, mit vállaltok a másikért.

Jó esetben egy kapcsolatban a testi érintkezés az elköteleződés kifejezése. Vagyis a testi érintéssel kifejezem, hogy hol tart a kapcsolatunk. Ha még nem tartotok ott, hogy elköteleződtök, akkor a testi kapcsolatban sem kell ott tartani, hogy odaadom magam teljesen a másiknak, vagyis szexelünk.

Ha már készültök a házasságra, akkor lehet várni a másikkal való szexre, készülni rá, és addig is megoldhatod egyedül.

Tudom, sokan nem így gondolják, mint most leírom, de a másik ember nem egy ruha, amit kell próbálni, hogy passzol-e hozzám, és ha nem annyira, mint várom, akkor félreteszem! Ha megvan a szeretet, a bizalom, az elköteleződés, akkor a szexszel sem lesz gond. Mi az, hogy nem lesz "kompatibilis", "nem passzoltok"? Ilyen a valóságban nincs, ez csak ürügy a szexre. Illetve olyan értelemben van, hogy természetesen az első alkalmak sosem lesznek tökéletesek. De egy elkötelezett kapcsolatban ott az egész életetek egymást felfedezni, megtanulni a másiknak örömöt szerezni. A házasság jelenti azt, hogy teljesen a másik mellett döntök és odaadom magam neki.

Ha a várakozás mellett döntötök, akkor érdemes kerülni azokat a helyzeteket, ahol lehetőségetek lenni a csók és simogatáson túl továbbmenni.

2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha megvan a szeretet, a bizalom, az elköteleződés, akkor a szexszel sem lesz gond

Ez sajnos nincs így.

De, van olyan, hogy két ember nem passzol. De még mennyire, hogy van. Méret. Igények. Mennyiség. Ki mire vágyik és mit vállal be. De még mennyi különbség van. A szex pedig fontos.

2022. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Te is vallásos vagy? Ha igen, legyetek boldogok!

Ha nem, akkor nagyon erősen gondolkozz el, hogy milyen lesz az életetek együtt! Hogyan fogtok összeilleni (a kérdés témájánál maradva) szexuálisan? Te változatosan szeretnéd, különböző pózokban, különböző helyeken, de a párod nem, mert "a tisztelendő úr azt mondta, hogy az bűn!" És akkor mihez kezdesz?

Ez csak egy példa, de lehetne sorolni a végtelenségig! Gondolkozz el de nagyon!

2022. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!