Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönőr vagy, esetleg ismersz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönőr vagy, esetleg ismersz ilyen személyt?

Figyelt kérdés
Milyenek kapcsolatban? Én ismerekedem egy ilyen férfival de durva, 1x felkeltettem és reflexből elkapta a torkom, komolyan veszi ha játszom vele, lefog,szerintetek csak játekoas vagy pedig nem tudja ott hagyni a munkát? Hogy kéne ezt lereagáljam? Amúgy mikor beszélünk vicces, kedves és tud nagyon érzéki is lenni.
2022. febr. 15. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég para.
2022. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem jo jel.
2022. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Alvó emberrel nem szórakozunk. Az ember nem tudja kontrollálni a cselekedeteit főleg, ha mély álomban van. A feleségem is egyszer csinálta meg, még a kapcsolat elején, hogy felkeltett alvás közben és teljesen megijedt, amikor reflexből oldalra csaptam a kezemmel. Ha nem húzódik arébb gyomorszájon vágom reflexből. Nem tudom mit veszel játéknak, de én is inkább lefogom amikor birkózni akar, mert nem akarok kárt tenni benne.
2022. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Volt 1 randim börtönőrrel (Szegeden a Csillagban dolgozott), rendkívül agresszívnek találtam. Nagyon nagy a mentális nyomás rajtuk, mesélte, hogy az egyik kollégája öngyilkos is lett a munkahelyén.

Ezután a randi után egy életre megfogadtam, hogy soha többet nem randizom börtönőrökkel

2022. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Csak hogy tudd, börtönőr, rendőr és szekus szakmák vonzzák az olyan embereket, akik aggresszívak, verekedősek, és a házastársi erőszak mutatóik se épp bíztatóak.


Nyilván nem mindenki ilyen ezekben a szakmákban, és van pozitív példa is, de a kontexus nagyon rosszfele mutat.


Szerinted mennyi idő mire a szexi domináns pasiból őjöngő abúzív állat lesz?

Szerintem kb 2-3 hónap, max fél év. 😒


Gondolkozzunk már.

2022. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

Egyik volt katonatarsam felszerelt a BV-hez bortonornek a katonasag utan. Nem sokkal kesobb talalkoztunk a vonaton, tomeg volt, mert felsovezetek-szakadas volt Bp-Kelenfold utan valahol, emiatt a 30-as vonalon potlas volt Erdig. Eppen egy csajt akart ott fuzogetni a Bhv kocsi peronjan, a csaj kerdezte, hogy mit dolgozik. Mondta, hogy BV-s. Megszolalt a mellette allo tagbaszakadt euro-indiai polgartars, hogy "smasszer vagy, gęci?" Mondta, hogy nem, bortonszakacs.


(Persze, hogy smasszer volt, csak nem akart repulni kifele a Bhv ajtajan....)



37F incel

2022. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

"euro-indiai polgartars"


Tetszik ez a kifejezés :)

2022. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Két esetben találkoztam börtönőrrel:


Az egyik egy volt kolléganőm férje, aki otthon is pont olyan agresszív állat volt, mint a munkahelyén.


A másikkal randim volt, de semmi extra, egyszerűen nem fogott meg a személyisége, de abszolút nem tűnt agresszívnek, persze egy alkalomból nem lehet következtetést levonni. Annyit tudtam meg róla, hogy a szüleivel él és a leendő párjától is azt várja el, hogy a szüleinél lakjanak, négyen. Hát köszi, elég is volt egy randi 😁

2022. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
smasszerkánt úgy kell letolnod minden műszakot, hogy jó páran ki akarnak nyírni, és ha lenne rá lehetőségük, simán meg is tennék
2022. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

"euro-indiai polgartars"


ne legyél rasszista az indiánokkal, lehet ezt szépen is megfogalmazni:

- svéd cserediák

- nem idén barnult

- rejtett erőforrás

- bidám-bidám


-

2022. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!