Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő megdícsérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő megdícsérné a pólótokat vagy csak általában a ruházatotokat akkor mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolnátok hogy tetszetek neki vagy csak arra hogy barátságos? Belelátnátok többet?


Van egy hely ahova rendszeresen járok kávézni. Egyedül is, barátokkal is. Dolgozik ott egy srác. Úgy mint férfi nem érdekel, nem akarok tőle semmit.


Viszont valamelyik nap láttam, hogy egy együttes egyik pólóját viseli, amin az egyik albumuknak a borítója van. Az az egyik kedvenc zenekarom és mivel manapság a korosztályomban ritka (v én ismerek keveset) meglepődtem. Látszik, hogy nem valamelyik fast fashion boltból vette és azt se tudja mi van rajta, mert ilyen nem lehet kapni minden második boltban.


Szóval összességében bírom, ha valakivel egyezik (v hasonló) a zenei ízlésünk, meg alapból is elég nyílt és barátságos vagyok és már majdnem megdícsértem a pólóját meg az együttest stb. Aztán eszembe jutott, hogy vannak akik ezt félreértik és mivel rendszeresen járok oda, nem szeretném ha félreértené v ciki lenne v valami.



2022. febr. 16. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy tetszik neki a pólóm.
2022. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg h köszönöm
2022. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha nem tartozik a mondatod mellé semmilyen, extra nonverbàlis kommunikàció, akkor szó szerint érteném.
2022. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Istenem h embereknek mekkora problémáik tudnak lenni 🤦🏻‍♂️
2022. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nagyon kevés nőre tudok nőként tekinteni, ezért szó szerint érteném, megköszönném, de nem érdekelne különösebben.
2022. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Semmire, értelmetlen szövegelésre.
2022. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Exeim meg a mostani is sima nyalásnak veszi az ilyeneket. Meg behódolt nőt látnak az ilyenekben.
2022. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
#7 elég beteg elmék lehetnek...
2022. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Jo pasik és válogatnak és a legfőbb: szeretnek hódítani.

Az a nő az értekes csak akit nehéz megszerezni.

A behódolt csicskákat max megd.gják es röhögve állnak tovább.

2022. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne ezen félreérteni, ha kedvenced, akkor megkérdezhetted volna, hogy hol szitáztatta a pólóját. Mert ugye egyedi pólót szitázni szoktak. :D
2022. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!