Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő megdícsérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő megdícsérné a pólótokat vagy csak általában a ruházatotokat akkor mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolnátok hogy tetszetek neki vagy csak arra hogy barátságos? Belelátnátok többet?


Van egy hely ahova rendszeresen járok kávézni. Egyedül is, barátokkal is. Dolgozik ott egy srác. Úgy mint férfi nem érdekel, nem akarok tőle semmit.


Viszont valamelyik nap láttam, hogy egy együttes egyik pólóját viseli, amin az egyik albumuknak a borítója van. Az az egyik kedvenc zenekarom és mivel manapság a korosztályomban ritka (v én ismerek keveset) meglepődtem. Látszik, hogy nem valamelyik fast fashion boltból vette és azt se tudja mi van rajta, mert ilyen nem lehet kapni minden második boltban.


Szóval összességében bírom, ha valakivel egyezik (v hasonló) a zenei ízlésünk, meg alapból is elég nyílt és barátságos vagyok és már majdnem megdícsértem a pólóját meg az együttest stb. Aztán eszembe jutott, hogy vannak akik ezt félreértik és mivel rendszeresen járok oda, nem szeretném ha félreértené v ciki lenne v valami.



2022. febr. 16. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez kb. olyan mint a hónap dolgozója szavazás, hogy a vevő szavazzon a kedvenc eladójára, és csak azért nem mer, nehogy félreértse a dolgozó. :D


Na és ha félreérti, ha többen vannak majd más szolgál ki, azt akkor mi van?

2022. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mi van rajtam. Ha pl egy együtteses pólód dicsér meg akkor azt gondolom, hogy tetszik neki a póló és szereti azt a zenét. Ha egy szexy dekoltált pólód dicsér meg, akkor azt gondolom a mellem tetszik neki.
2022. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es pasi akit dicsért volna. Nem nő. 😏
2022. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
#13: Férfi nem villanthat csimpánz csöcsöket? Vagy szilaszilárd mellizmokat?
2022. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy v nyaku poloban is ketlem. Egy atlapolosba talan de azt noknek talaltak ki es enyhen szolva munkaba erdekes lenne. 😄
2022. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell kiakadni azon hogy feltettem egy szimpla kérdést?? Csak az írhat ki kérdést akinek rossz az élete?:D


Szerintem nem nagy dolog, de azért elég gyakori jelenség, hogy ha egy nő kedves (pl valami ilyesmi) akkor azt a másik félreérti. Nem mondom hogy mindenkivel ez van, csak sok ilyen hallok.


Bocs h felmertem tenni egy kérdést.

2022. febr. 16. 22:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem is akadtunk ki csak jeleztuk hogy szerintunk ez nem olyan kerdes amire azt fogja gondolni hogy nyomulsz plane ha hozzateszed hogy a kedvenc egyuttesed.
2022. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!