Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így kapcsolat? Én-idő kérdés.

Figyelt kérdés

Ha nem érzem azt, hogy 100%-ig csak a párommal szeretnék lenni egy légtérben és kell napi több óra a személyiségem miatt, vagy akár egy teljes nap, ameddig kicsit egymagam lehetek és élhetek az én-időnek, függetlenül attól, mennyire szeretem a párom és tudom, soha nem lesz jobb nála, nem fog működni a kapcsolat?


Nem a párom a kiváltó ok, hanem én olyan vagyok, aki szeret önmaga, önmagában lenni néha.


2022. febr. 20. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok. Megbeszélés kérdése. Nálunk működik.
2022. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is meg tudjuk oldani. Meg kell beszélni, határokat szabni, szokásokat kialakítani és, ha a másik nem a teljes ellentéted, vagyis nem ragacs, akkor simán működhet.
2022. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De sajnos eléggé ragacs. Imádom, de ragacs.
2022. febr. 20. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti hogyan beszéltétek meg, hogyan oldottátok meg?
2022. febr. 20. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki régebb óta egyedül él, az megszokta, hogy csend és nyugi van körülötte. Ha a párod "ragacs" és ezt nem érti, akkor ti nem sokáig tudnátok együtt élni.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de biztos megismerted már annyira, hogy tudod miket lehet vele megbeszélni, milyen kompromisszumokra hajlandó. Ha tényleg "nem lesz nála jobb", akkor neki erre ösztönösen rá kellene érezni, mert az azt jelenti, hogy tényleg figyel rád, és tudja mi neked a jó. Ha meg ragacs, és nem érti, akkor én a helyedben kétszer is meggondolnám az összeköltözést.

Próbáltál már erről vele beszélni?

Magától nem látja, hogy neked mennyi énidőre van szükséged?

2022. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak annyi hogy vannak különszobáink.
2022. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem lakunk ugyan együtt,de amikor együtt töltjük a hétvégét nála vagy nálam, akkor szokott lenni "szabad foglalkozás". Megbeszéljük előtte, hogy ki mit szeretne csinálni (általában olvasunk vagy én nyelvet tanulok, ő meg kertészkedik). Teljesen normális,ha én-időre vágysz, csak kössetek kompromisszumot.
2022. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!