Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható, mennyire működhet egy 50+-os pasi és egy 21 éves lány közötti "kapcsolat"? Ti mit gondoltok erről? 😊

Figyelt kérdés

#korkülönbség #apakomplexus #kapuzárási pánik #Hatalmas korkülönbség #21 éves lány 50+- os pasi
2022. jan. 28. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon jól működik, amikor a gombás, rothadó micsodáját a szádba teszi, aztán belelehel a műfogsorával. Közben 4-szer szellent.
2022. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Személy szerint nekem ez a korkülönbség sok. Ha hosszú távra tervezel akkor amikor te 40 leszel, ő már 70+.

De ettől függetlenül én nem itélem el ha valaki ezt választja, mivel a szerelmet nem számokban mérik. Szóval csakis rajtatok áll mit hoztok ki belőle.

2022. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
21 vagyok. Nagyon, nagyon, nagyon bizarr nekem
2022. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Amíg van elég pénze.
2022. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A lánynak már van egy kb. 3-4 év körüli gyereke, aki az anyjára van bízva, mikor ő a saját útjait járja (ebből látszik, hogy nincs az apjával kapcsolata a 21 évesnek, lehet, hogy soha nem is volt, nem is ismeri, de még a saját gyerekének sincs ott az apja🤷‍♀️) Erősen apakomplexusos beütése van szerintem a dolognak a lány részéről!

A pasinak két 30 év körüli lánya, 10 éves unokája és természetesen felesége van, akit emiatt a fiatal lány miatt szándékozik elhagyni, sőt, feleségül akarja venni a 21 évest! 👀

Nyilván itt pedig a kapuzárási pánik játszik szerepet! 🤷‍♀️

Sehova nem mennek, sehol, semmi közös program: a pasi jön, kufircolnak (azt el nem bírom képzelni, hogy lenne valami értelmes, közös beszédtémájuk), virágszirom, gyertyák, lufik a földön, így várva a lányra! 🙄 A lány szerint a pasi tényleg szereti őt, figyelmes,vigyáz rá, gondoskodik róla! 🤷‍♀️ Azt értem, hogy egy apakomplexusos lánynak miért imponál egy 50-es pasi, de mi motiválhat egy 50-est a testiségen kívül?

A pasinak nagyon jó szövege van, még engem is az ujja köré tudott tekerni egy ideig , pedig én azért már tapasztaltam ezt-azt az életben! (44 éves vagyok)🤷‍♀️

Szerintem ezekben a különböző életszakaszokban annyira éles a generációbeli szakadék, hogy felfoghatatlan számomra, hogy ez a fajta "kapcsolat" őszinte vagy eredményes lehetne, esetleg hosszútávú!

2022. jan. 28. 09:57
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha a fiad nem akar tanulni, akkor mutassál neki képet egy ilyen párról.

Ha a lányod nem akar tanulni, akkor mutassál neki képet egy ilyen párról.


...

2022. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csak kihasználja, használja a lányt, de a másik oldalról nézve úgy tűnik tényleg szereti ezt a lányt (bár lehet a pasi jó színész is🤷‍♀️), mindenesetre ezt az ellentmondást szeretném valahogy áthidalni, esetleg megérteni!
2022. jan. 28. 10:28
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

40+ -os férfiként írom.


Itt van 2 FELNŐTT.


1 21 éves NŐ, egy ANYA. És egy érett férfi.


Miért baj, hogy a férfi kihasználja a korát, tapasztalatát, és a pénzét, a nő meg gondol a jövőjére, és a gyermeke jövőjére?

Őszintén!!! Kinek kellene egy 21 éves anya, ha nem pénzes és/vagy fullos?



Mellesleg, te ki vagy kérdező? ha tippelnem kéne, egy nő, aki akarja a pasit, de annak túl öreg vagy, igaz?

2022. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8/8-nak válasz


Írtam fentebb, hogy 44 éves nő vagyok és nem gondolnám, hogy öregnek tartana engem a pasi.😊

Ez nem a reklám helye, de sportos, filigrán, szép arcú, szőke nő vagyok, sosem volt gondom a pasiknál, talán ezért vagyok most annyira kiakadva!

És igen, valóban nem én kellettem a pasinak! 🙈😔

Jó az ítélőképességem, van egészséges önkritikám és elfogulatlanul meg tudok ítélni egy másik "nőt", a szépet én is látom és ismerem, megnézem, de ez lány egyáltalán nem fullos, sőt, inkább slamposnak mondanám!

2022. jan. 28. 11:03
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom a lányt.

20/L

2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!