Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők azt hinni, hogy a következő párjuk ki tudja váltani az előzőt?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is volt a párjuk, hanem csak a szerelmük/szeretőjük, aki kikosarazta/dobta őket. Utána persze keresnek valakit, hogy feledtesse a gondjukat, akivel ha évekig együtt maradnak, és még esetleg családot is alapítanak, akkor hajlamosak azt mondani, hogy ez így volt megírva, így kellett történnie a dolgoknak, csodálatos minden...stb.

Ez egy baromság. Pótléknak kellett a pasi, aztán több lett belőle, ennyi az egész. Eredetileg ezt az életet, az előzővel képzelte el, azzal, aki miatt találkozott a jelenlegivel.



2022. febr. 20. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Én meg azt latom mindenki azt mantrázza megoldasok helyett, hogy szakíts, legyél egyedül.


Mintha az egyedüllét megváltás lenne es csak olyan barátod lehet csak utána aki aztán hej de tökéletes.


Aztán elvagy 4 évig is egyedül és megszívat a következő.


Aztan megint írják szakíts légy egyedül.

Es ha azt írod nem egyedul akarsz lenni akkor meg kapcsolatfüggő vagy.

2022. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez hülyeség. Amikor összejössz valakivel akkor még nagyon keveset tudsz róla. Vagy éppen nem azt mondja ami az igazságot fedi. Ehhez idő kell, hogy kiforrja magát. Eltervezhetek én egy életet, házassággal , gyerekkel, amire xy rábolint, aztán mikor oda kerül a sor akkor jönnek a kifogások miért nem.

Lehetb3x 4x is rossz kapcsolatba futsz bele, és pont utána jön az akivel minden stimmelni fog.

2022. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert legelőször mással képzelte el az ember, miért lenne pótlék az aktuális (remélhetőleg utolsó)? Egyrészt az ismerkedés, a párkapcsolatosdi önmagában egy önismereti túra, főleg fiatalon. Az első párkapcsolatánál az embernek még csak elképzelései lehetnek arról, hogy miket szeretne, mikre vágyik egy párkapcsolattól, egy férfitól/nőtől, stb. Aztán a tapasztalatok útján ez alakul, csiszolódik, rájön az ember, hogy mégsem azt akarta, amit a másik ad, stb. Illetve az elején, abban a nagyon rózsaszín ködös időszakban még nem is ismeri annyira a másikat, lehet, csomó mindent csak belelát, aztán pofára esik. De a következő, akibe szerelmes lesz, már valóban az, akire vágyik.
2022. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Olyan opció miért nincs soha itt, hogy a nő dobta a pasit? Állandóan a kidobott csajokon kárörvendtek, mintha az esetek nagy részében nem a csaj dobná a semmire se jó pasit :D Ez a kikosarazás meg mi? Mintha mi kezdeményeznénk, hogy ki lehessen minket kosarazni :D

Esküszöm megtiltanám valahogy, hogy incelek tehessenek fel ilyen kérdéseket, annyira fájóan fogalmuk sincs a párkapcsolatokról.

Francnak se kell pótlék, inkább tanulunk (jobb esetben) az előző marhából, hogy ilyet soha többé. De akkor is, ha nem volt semmi gáz vele, csak elmúlt. Akit már nem szeretünk és otthagytunk, megy az emlékek fiókba. Az új mindig jobb. Több. Mert az ember mindig tanul. Ami elmúlt az elmúlt. Egyik régi pasim se kéne újra, ők már csak a múlt, emlékek, semmi több.

2022. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nem csinálnak ilyeneket szerinted?
2022. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Incel? Az kell neked, hogy ilyen hülyeségeket tanulj. :) Bírom ezeket az angolból áthozott, újonnan kreált szavakat: incel, needy, bullying, stb. Én a magyar emberek 90%-nál kiköttetném a netet, hogy ne butuljanak tovább. Amúgy az írásod harmadik részének még volt is értelme.
2022. febr. 20. 21:16
 7/14 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak szántam.
2022. febr. 20. 21:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Egy exem van, akivel én szakítottam, mert nem szerettem igazán. Nyilván nem őt akartam utána "kiváltani", hiszen akkor nem szakítottam volna vele.


Nyelvtannácikat kérdezem, itt helyes a "kivált" szó használata? Értem, hogy a kérdező arra gondol, hogy pótlékként használni valakit, de ilyen kontextusban még nem hallottam ezt a kifejezést.

2022. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
#8 ne keress értelmet a kérdező irományában 😂 Csak a szokásos incel hőzöngés a buta nők rossz választásairól, megspékelve egy kis álértetlenkedéssel (6-os kommentje).
2022. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én kerek perec megmondtam a kovetkezonek hogy most szakitok és ő legalabb pár hónapra kell hogy tuléljem


A srác azt válaszolta ő nem pár hónapig lesz velem, hanem évekig!(eléggé hangsúlyosan mondta ezert a felkiáltojel)


Na a pár hónap letelt.(3)


Eddig mindent pótolt es ezerszer jobban teljesitett pl szeretetből, érzelmekből, mint az exem.


Mondhatni meg vagyok vígasztalva. A "küldetése teljesítve"


És most van az a pont, hogy ennél tud e többet, hogy valódi komoly kapcsolat legyen belőle. Vagy tényleg csak egy pótlék, vígasz volt e az életemben.



Inkább visszakérdeznék, hogy ez miert baj ha ugy kezdődik vmi hogy a masik csak pótlék, és aztán ugy folytatódna hogy komoly lesz ill azzá válik?

2022. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!