Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves férfi, 38 éves nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi, 38 éves nő, mindketten gyermektelenek, egyedülállók. Működhet?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

"Tud egy közel negyvenéves nő versenyezni a 10 évvel fiatalabb nőkkel?"


Nem, nem tud. Ebben a korban már az sem biztos, hogy egészséges gyereket tud szülni.


Ahhoz, hogy versenyezni tudj egy 10 évvel fiatalabb nővel, nagyon jól kellene kinézned. Sportos, fitt alkat, fiatalos arc. Gondolom ez nálad nincs meg.

2022. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Csak annyira tud működni, amennyire egy ennyivel idősebb férfival.


Nekem nem működött. Érződött rajta, hogy öregszik. Lehet ezt szépíteni, de aki átlagembernek megfelelően figyel magára, az nálad 7 évvel idősebben már sehol nincs a korosztályodhoz képest.

2022. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Pedig nálam a férfi volt az idősebb
2022. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Tesóméknál pont így van. Maradjunk annyiban, hogy a korkülönbségből nincs náluk konfliktus. Ugyanúgy működhet, vagy nem működhet, mint azonos korúaknál. Van már egy kisgyerekük is.
2022. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Működhet.De ha szülni akar a nő,sietnie kell mostmár.
2022. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
7 èv nem sok.
2022. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
ha egyikőjüket sem zavarja, nem lesz probléma, viszont ha emiatt rágörcsöl valamelyikőjük, akkor az a kapcsolat rovására mehet. nem értem ha a férfi lenne csak 7-8 évvel idősebb az teljesen normális lenne!? pedig ebben a felállásban sincs sok különbség szerintem. Mondjuk írhatunk itt bármit, úgyis ti rajtatok múlik lesz-e több belőle,vagy sem, nem a közönségen áll a vásár. Van aniknek működik hosszútávon is, és olyanra is volt már példa, hogy hamar szétmentek, de biztos nem csak a korkülönbség volt a ludas sztem. én ismerek 8 évvel idősebb párost, ők jól megvannak, ott a nő 61-es, a férfi 69-es születésű. Ők már 50-60-as éveikben vannak!
2022. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom… nekem 5 év a maximum ilyen szempontból…Nekem annál fiatalabb férfi nem kéne. Én a hasonló korú párokban hiszek, ha hosszú távra tervezünk.
2022. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!