Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüliek. Ti hisztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüliek. Ti hisztek a fiú lány barátságban?

Figyelt kérdés

Az egyetem van egy lány, akivel összebarátkoztam. Még sosem volt lány “barátom” és én többet is érzek iránta mint barátság, ha nem is szerelmes vagyok, de nagyon is kedvelem őt.

Viszont van kettő másik srác, akivel a csaj olyan viszonyban van, hogy átmegy hozzájuk néznek egy filmet vagy iszogtnak, elmennek moziba stb, de nem nem lesz abból semmi. A két srác mindig meséli, hogy milyen csajokat szednek össze buliban, kikkel találkoznak, ki az esetük (ezt a csaj előtt is megbeszélik), de közben egymásnál alszanak stb.

Én eleinte tökre beleéltem magam abba, hogy a lánnyal lehet valami, aztán azt hittem, hogy a két másik srác valamelyikője legalább is fűzögeti őt, de ezek szerint mégsem.

A lány rám szerintem csak barátként gondol. Őszintén szólva sosem adott konkrét jeleket, hogy ő is nagyon odalenne értem, max olyanokat, hogy átjött szilveszterezni mert senki más otthon nála nem ért rá (eljött hozzám egy buliba), meg ilyenek, de semmi komoly.

Szerintetek csak barátság van a dologban? Vagy érdemes vele foglalkoznom? Kedvelem a társaságát és el tudnám képzelni mint barátnő, de nagyon fura ez a helyzet



2022. febr. 21. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
43F vagyok. Fiú-lány barátság nincs,hidd el.Előbb-utóbb felüti a fejét a kisördög valamelyik félnél.
2022. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs. Lehet h nem lesz kapcsolat, de az egyik fél tuti érezni fog valamit egy idő után.
2022. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben volt egy nagyon jó lány barátom. A barátnőm osztálytársa volt, sosem volt rá féltékeny. Mikor talált magának párt abbamaradt a beszélgetés, találkozás stb. Szerintem létezik, de egy nagyon szűk keresztmetszetben.
2022. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első voltam.A 3-as gyönyörűen megfogalmazta a dolgot.
2022. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak nekem fura. Én ezzel a csajjal nem olyan rég lettem jóban, a két srác már régebb óta ismeri őt. Ha nagyon akartak volna már az egyikük bepróbálkotott volna nála, vagy felszedte volna.
2022. febr. 21. 19:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen megbeszélni a dolgot vele.
2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem minden esetben van ilyen.

nekem több srác barátom van, ezek közül egy iránt érzek jelenleg többet, sajnos ő foglalt.

inkább megszakítottam vele a kapcsolatot emiatt.

2022. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hiszek, igen.
2022. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Személyiség - személyiség
2022. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiszek is meg nem is🤷🏻‍♀️ Vannak ellenkező nemű barátaim, sőt csak azok.. egyikük iránt sem érzek semmit, többeknél ez viszont nem így van felém... persze meg lehet beszélni, mi is így tettük, örülök hogy ennek ellenére megmaradt a barátság velük.
2022. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!