Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem a srácnak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem a srácnak, miért viselkedik velem ilyen furán?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozok ezzel az illetővel. Eleinte soha nem beszélgettünk, csak voltunk egymás mellett. Úgy egy hónapja elkezdett segíteni nekem, ha sok munkám volt (én jöttem később a céghez és egy kis duracell nyuszi vagyok, a főnökség ezt kihasználva több feladatot szokott nekem adni). Elkönyveltem a segítségét először annak, hogy biztos a főnök szólt neki, de amikor más kolléga jött néha segíteni, őt gyorsan kitúrta, hogy ő segíthessen. Amikor kávézunk, társaságban szoktam néha viccelődni. Elég béna humorom van, de ő mindig nevet rajta. Sokszor rajtakaptam, hogy néz, felém fordul, de a maszk miatt az arcát nem látom. Ma észrevettem azt is, hogy nem csak az arcom nézte, mikor levettem a vastag pulcsimat. Viszont, ha kettesben vagyunk és esetleg beszélgetést kezdeményezek, olyan keveset beszél, amúgy mással is és ritkán néz az emberekre. Ma egyáltalán nem mosolygott (rám néha szokott, szünetben mikor látom), nem is mentem oda, ahol ő szokott lenni, de végül ő jött oda a másik helyre, ahol ültem, viszont néma csendben maradt. Teljességgel érthetetlen számomra a srác. Szórakozik, félénk, valami fóbiája, betegsége van, vagy mi lehet az oka? Szerintetek?

#srác #Szokatlanul viselkedő
2022. febr. 23. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Félénk, nem mer kezdeményezni, próbálj beszélgetni vele.
2022. febr. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kissé önbizalomhiányos lehet, én is hasonló vagyok :D

Ha neked is szimpatikus, kezdeményezz nyugodtan, beszélgess vele, ismerkedj, lássa hogy érdeklődsz felőle. Akkor lehet hogy könnyebben megnyílik.

2022. febr. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
14%
Szexelni akar veled és próbál puhítani téged hogy könnyebben televerhessen majd
2022. febr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

"duracell nyuszi vagyok"

"Ma észrevettem azt is, hogy nem csak az arcom nézte, mikor levettem a vastag pulcsimat."


Köszi a kérdést fiúcska :D

2022. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ráadásul hajnali 2-kor tetted ki a kérdést.Nem hiszem,hogy aki dolgozni jár,annyira "duracell nyuszi" lenne a melóhelyén,ha alig aludna... (előző voltam)
2022. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kössz, most attól, hogy nem sablonsan fogalmazok, nem lehet normálisan válaszolni? Igen, ha van pár percem, feljövök ide és nem, ha fiú lennék, akkor nem a heteroszexualitás kategóriába teszem... Félénk, értem, de én többször próbáltam beszélgetést kezdeni, így viszont feladom. :(
2022. febr. 23. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5 voltam.Ezek szerint te sem dolgozol a munkahelyen...A legrosszabb melóhelyen pasikázni.Jó lesz ha esetleg szakítotok...Hehehhe^^
2022. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha szakítanánk sem lenne gond, 2 műszak van, valamelyikük cserélném és nem beszélnénk, ahogy régen. De lehet, hogy most is így fogok tenni, végül is egyszerűbb. Hátha találok olyat, aki mer valamit mondani, ha visszanézek, visszamosolygok, én kezdeményezek beszélgetést, minden módon mutatom kb. hogy tetszik.
2022. febr. 23. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
:) Figyi dumálj vele oszt ennyi.Ne légy nyuszi. Ugyanaz voltam.
2022. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy sunyi manipulátor. Elérte hogy kb nulla energia ráfordítással rajta agyalj. A következő terve az, hogy te kezdeményezz, amit immel ámmal mint egy szűzlány elfogad. Megdug, aztán mossa kezeit, hogy te kezdtél ki vele, és lelép.
2022. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!