Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokták mondani a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani a nők, hogy szeretik a biztonságot egy férfi mellett. Tőletek kérdezem volt olyan párod aki mellett nem érezted ezt? Miben nem tudta ezt nyújtani? Milyen érzés volt így mellette lenni?

Figyelt kérdés
máj. 22. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az első párommal amint oda került a sor tudattam vele és amikor szart bele kidobtam.


A második párom olyasmit követett el ami nekem nem fért bele szóval vége lett tüstént.


A harmadiknál pedig szintén elkövetett valamit, de mivel nem volt olyan súlyos adtam neki lehetőséget, hogy bizonyítson, de nem jött össze.

máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát volt ilyen sajnos.

Azt mondta , akkor vállal fel és költözünk össze ha a saját lábamra állok.

Elköltöztem a szüleimtől albérletbe.

Nem lett komolyabb a kapcsolat, csak szexelni járt hozzám, meg enni.

Mindig szólt h mit szeretne vacsorázni.

Elment nyaralni a kapcsolatunk alatt 3 szor is a haverokkal, velem egyszer sem.

Azt is mondta hogy vállaljak túlórát.

Egyedül fizettem mindent.

Nem segített semmibe.

Egy fagyira sem hívott meg egyszer sem.

Aztán valahogy felébredtem végre ebből és rájöttem h nem kell nekem albérletben egyedül kínlódni.

máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert a férfiaknak nem fontos a biztonság, vagy hogyan értendő ez a kérdés? Én úgy gondolom, hogy mindenkinek fontos.
máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
Vélhetően érdemi vàlaszok is születnek majd.
máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Folyamatosan bizonytalan voltam, féltékeny, hisztis, egyszerűen a párkapcsolati biztonság hiányzott. Folyton játszmázott, így-úgy húzta az agyam mindenfélével, utólagosan visszagondolva nem is értem, miért maradtam mellette másfél évig, az első ilyen után le kellett volna lépnem. De hát az ilyenek nagyon profik, hogy azt higgyem, velem van a baj, és mindent megtettem, hogy ezt a "bajt" orvosoljam, de az erőfeszítéseim ellenére is mindig azt éreztem, hogy bármelyik pillanatban dobbanthat.

Aztán ő volt meglepve, amikor léptem mellőle, egy olyanért, aki mellett abszolút nyugodt voltam, ahol biztonságban éreztem magam, megbecsülve. Persze az ő fejében ez úgy csapódott le, hogy azért hagytam el, mert a másiknak volt autója, neki meg nem, de hát mit is várunk egy ilyentől :D

máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez sokféleképpen értelmezhető. Nekem volt két pasim is, akik az anyagi biztonságot nem tudta megteremteni. Itt nem arról van szó, hogy tartsa el a picsumat, hanem egyszerűen mindketten megelégedtek a kevés, phos fizuval, nem volt jövőkép, mamahoteles volt mindkettő. Az egyik közel a 30-hoz, a másik meg 36 éves volt. Az utóbbi meg is sértődött amikor meglátta az utalásról a smst. Széthajtottam az agyamat - kórházban dolgoztam ápolónőként állandó éjszakába, végig dolgoztam a Húsvétot, miközben ő otthon verte a pélót, és akkor rosszindulatúan megjegyezte, hogy ő sose keresett 200 ezret egy hónapban és ez milyen már, hogy én meg igen. Nagyon rosszul esett. 4 hónap után repült is a pasi. Én akkor 28 évesen családot akartam, most egy ilyennel nem fogok komolyan leàllni, mert nem adja meg azt az anyagi biztonságot, ami kell egy gyermek felneveléséhez. Nem tudom, hogy a kérdésed ilyen jellegre vonatkozott e.
máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
én nem akarok gyereket tehat nekem nem kell az anyagi biztonsagos gyereket akaro no. 30f
máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Tulajdonképpen egyik mellett sem éreztem nagam biztonságban. Az összes döntésképtelen, hazug és megbízhatatlan volt, gyakorlatilag aklalmatlanok normális kapcsolatra.
máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második férjemen kívül mind ilyen volt. A biztonság nem kizárólag anyagiakat jelent, érzelmi biztonságot is, természetesen oda-vissza azt jelenti, hogy bármilyen élethelyzetben számíthatunk egymásra, segítjük, támogatjuk egymást.
máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!