Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen gyakran írtok vissza annak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel megismerkedtem, nagyon jókat beszéltünk, el is mentünk randizni.

Karácsonykor sokat beszéltünk, akkor ő is kezdeményezett, hogy talizzunk, csak akkor nem értem rá, utána meg covidos lett.

Mikor újra láttam, ráhajtósabb voltam, és megkérdeztem, hogy csak egy oldalú-e amit érzek, amire azt mondta, hogy igen, de nem akar megbántani, mert nagyon aranyos vagyok.

Utána nem írtam neki, de ő attól még írt pár naponta.

Valentin napon ajándékot csempésztem oda neki, miközben edzett, és többen mondták, hogy őrülten engem keresett, és mondta, hogy feldobtam a napját és milyen cuki vagyok.

Mesengeren meg szívözönt küldött, hogy mennyire örül neki, és hogy még sem érdemel engem.

Azóta megint beszélünk, de most lazábban közelítek felé.

Azonban most már több mint 2 napja nem írt vissza, és mégjobban össze zavarta a fejemet.

Szerintetek mit akarhat tőlem?



2022. febr. 24. 17:34
 1/8 anonim válasza:
Ezt mi honnan kéne tudjuk? Mi beszélünk vele vagy te..
2022. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves a lány? 12?
2022. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig van nálad jobb pasi aki neki kell. Szóval csak barát
2022. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag gyakran, amikor ráérek. Ha valaki tetszik és beszélgetünk, biztosan nem csinálok olyat, hogy napokig nem reagálok.

Szerintem nem jössz be neki, mint ahogy azt ő is mondta már korábban és bár értékelte a valentin napi ajándékod, ez nem változott meg. Jól esett neki, de nem akar tőled semmit, azért nem ír.

2022. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk mikor néztem akkor sosem volt online.

Abban reménykedem, hogy mivel orvosis, és emellé versenyszintűen sportol csak nem ér rá.

De ha nem jövök be neki, miért beszél úgy velem, mint ahogy eddig semelyik barátnőm sem beszélt velem?

Ezalatt a rengetek szívecskés emojira gondolok, és hogy milyen cuki, tünemény vagyok stb...

2022. febr. 24. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Van akinek ilyen a stílusa. Nekem is van egy olyan barátnőm, aki bármelyik közelebbi ismerősének küld szives emojit, ha úgy van és elég közvetlen, nagyon barátságos, sokat bókol. Nemtől függetlenül. Nekem fura, én ilyen max a párommal és a legjobb barátnőmmel csinálok, de tudom, hogy neki ez a normális, mert ilyen a természete.

Szóval az se kizárt, hogy ő csak barátilag ilyen veled és nem változott a véleménye.

2022. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Uhh. Hát te neked még nőni kell kicsit a csajozás terén, nem beszólásból, de nagyon ráfeszülsz. Ezt sokkal lazábban kell, úgy hozzáállni mintha tudnád, bármikor elveszíthetnéd és semmi gond nem lenne. Akkor rohadt vonzó lennél hirtelen.


"Azonban most már több mint 2 napja nem írt vissza, és mégjobban össze zavarta a fejemet"

Nem kell hogy minden nap írjon, nem ő zavart össze, hanem te magadat, mert annyira próbálod megjósolni és kikövetkeztetni h mi lesz, mit gondol. Ezeket mind el kéne engedni, LESZ AMI LESZ, beleadom a pozitív önmagam, és ennyi. Én így csinálom és ha van egy ideális lány számomra, lehetetlen hogy ne jöjjek vele össze.

2022. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan gyakran, ahogy időm van.


"megkérdeztem, hogy csak egy oldalú-e amit érzek, amire azt mondta, hogy igen" - mi a kérdés ezután? :D

2022. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!