Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a "Jóistenbe" lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a "Jóistenbe" lehet ennyit csalni optikailag? Férfiak, ti nem érzitek becsapva magatokat ha ilyent tapasztaltok? (kép)

Figyelt kérdés

A lány instán, sminkkel és jó szögből:

[link]


Élőben, mindenféle csecse-becse nélkül:

[link]

[link]

[link]


2022. febr. 25. 16:10
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2022. febr. 25. 16:11
 2/41 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ez sima PS, az optikai csaláshoz semmi köze.
2022. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
55%
Már meg ne haragudj, de nincs akkora különbség....nyilván az instás képeket profi világítással csinálták, de ez nyilvánvaló, ahogyan azt is minden épeszű ember tudja, hogy nem fekete egy nő szemhéja és nem érnek a szemöldökéig a szempillái természetes úton.
2022. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem tudom, hogy miért meglepő a mai világban. Pózol, 5 kg smink van rajta, a haja is be van lőve a fotózáshoz és ezek mellé még jön a filter vagy photoshop.
2022. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
41%

https://www.youtube.com/watch?v=KG1lLj3064E


Csak olyan nővel állok szóba kapcsolati célból aki nem sminkel. Ja igen, a párom pont ilyen, döbbenetes :D

2022. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%

Nem, ez annyit jelent, hogy nem vagy jártas sem a számítástechnikában, sem a női büdoárok világában.


Ha van minimum egy anyád, akkor lehetne fogalmad róla, hogy ilyen nincsen natúrban…

2022. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

#2:


Smink is van itt. Szerintem arra értette a “csalást”.

2022. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lehetséges.


Bár tudjuk, hogy az egy ilyen képhez max alapot nyújt, vásznat, ha jobban tetszik :DDD

2022. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Hat max ez neked hatalmas kulonbseg meg dobbenet ferfikent, de en noi szemmel egybol lattam a sminkes kepen hogy o hogy nezne ki termeszetesen. Mar nem azert de latni lehet hiszen latszik hogy a szemoldoke rajzolt a bore se tokeletes nyilvan es ugye nem gondoltad hogy az a barna es fekete pacsmag a szeme korul az ott van eleve?😂 A nagy muszempillakrol nem is beszelve... Annyiszor elmondtam mar fiuknak de akkor elmondom neked is: Mi lanyok ugyan ugy nezunk ki smink nelkul mint ti fiuk. Nem, nem szuletunk szemoldokig ero szempillaval, nem nem szuletunk tokeletes borrel, es nem nem mindegyikunknek van tokeletes formaju es vastag szemoldoke es a szank se vervoros eleve.:)
2022. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
21%

#8:


Nyilvánvalóan, de szerintem a leírását elolvasva neki az sem jött le, hogy ilyen egyiptomi múmia szemöldök nincsen. xD


És akkor még az ízlése is rossz.

2022. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!