Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy külföldi srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy külföldi srác akivel egy órára járok, hogyan próbáljak meg közeledni? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Mesteres hallgató vagyok és az egyik órán van egy srác aki eléggé bejön. Külföldi, angolul beszélünk mindketten így ez nem probléma.


Nem akarok tőle komoly kapcsolatot, főleg hogy nem is ismerem, még nem is beszélgettünk, de szívesen megismerném.


Nem vagyok telis-tele önbizalommal de alapvetően elég laza vagyok. Nem ülünk egymás közelében, mindenki mindig ugyanott ül, segítséget nehezen tudok kérni, hisz én vagyok hazai terepen.


Nem tudom ő mit gondol, néha-néha összeakad a tekintetünk de ez semmit nem jelent.


Hogyan tudnék közeledni picit felé?



2022. febr. 25. 17:02
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Közös projektfeladat esetleg?


Màs tàrgy kapcsàn nem talàlkoztok?

2022. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Kis lépésekkel.
2022. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"segítséget nehezen tudok kérni, hisz én vagyok hazai terepen."

A tantárgyban tudsz szerintem. Nálatok sok csapatmunka van amúgy a szakon?

2022. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"néha-néha összeakad a tekintetünk de ez semmit nem jelent"

Már miért ne jelentene?

2022. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

😂Bocs, de én úgy olvastam, hogy 1 órája jártok. Mondom, Jesszus! Már nem csak hónapforduló van, hanem az órákat is számolják?

Sajnos, nem tudok segíteni, én nagyon béna vagyok ebben.

2022. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez az egy közös óránk van. Amúgy igen, gyakorlatorientált szak/óra.


Projektmunka van, ami csoportos, de nem egy csoportban vagyunk.


#4 hát nem tudom...te nem szoktál más emberek szemébe néha belenézni? Akár véletlenül?

Amúgy meg még ha jelent is, tkp. megse ha nem történik semmi.

2022. febr. 25. 17:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5# Egy óra sok mindenre elég. Sőt, sokaknak annyi sem kell.
2022. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Ülj le mellé óra előtt, de ne rögtön mellé, mert az túl rámenős lenne, legyen köztetek egy üres hely, de oda közétek ne üljön senki.

Mosolyogj rá, és hagyd, hogy magától megszólítson az óra során, vagy már előtte.

Ha semmi nem történik, következő héten tedd meg ugyanezt. Ha harmadszorra nem veszi a lapot, nem kell vele foglalkozni.

2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Persze, lehet valakire véletlenül nézni, vagy valakivel egymásra nézni, de ilyenkor kialakul bennünk a másikról egy benyomás, egy vélemány. Esetleg az, hogy szeretnénk jobban megismerni.

2022. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltaképp mit szeretnél a sráctól, ha nem komoly kapcsolatot? Egy futó kalandra vágysz, egy kis romantikára, meg hogy lefektessen? Ha nem akarod becsapni, akkor ezt közölnöd kell vele, különben inkorrekt lesz, amit csinálsz. Viszont eséllyel megbánod majd az efféle kalandot, mert belészerelmesedhetsz, aztán összetöri a szíved, és faképnél hagy. Annyit nem ér meg az egész.
2022. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!