Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenék az edzőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék az edzőmnek?

Figyelt kérdés

Tömören röviden próbálom összefoglalni mondandómat. 2 évvel idősebb nálam az edzőm. Edzések közben bármi van mindig többet jön oda hozzám, dicsérő szavakat ad és sokszor érint meg. Edzésen kívül is rám szokott írni, hogy telnek a napjaim stb.

Nem sokat tudok a magánéletéről. Természetesen több “jelet” is úgymond észrevettem már. Ha valakit esetleg érdekel vagy venné a fáradtságot, akkor inkább privátban írnám meg neki :)

23N



2022. febr. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tetszel neki. Ha nincs barátod, akkor hajrá
2022. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi edzőnk mindenkit tapizna
2022. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 hála azért itt nem megy ez :D

Az érintést nem tapizásként fogalmaznám, hanem inkább hát-váll-kéz simítás/simogatás

2022. febr. 25. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha akarna valamit elhívna randira. Ez nem orvos/beteg, tanár/diák viszony, ahol ez nem lenne etikus.
2022. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
hát én helyedben azért nagyon vigyáznék. ha akarna elhívna már
2022. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2022. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!