Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nőt választanátok? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok? ( Képpel : ) ) ÉS MIÉRT?

Figyelt kérdés

Szóval csak a külső számítson most.Belsőleg mondjuk az összes ugyanolyan.Kedves, aranyos, hűséges stb. és nem ribanc:D


Nem csak az érdekel hogy melyiket, hanem hogy miért.Ez a kérdés lényege.:)


Helen Hunt ( csúnyácska ):


[link]


Kakasy Dóra ( átlagos ):


[link]


Aylar Lie ( természetes szépség ):


[link]


Voksán Virág ( műnő, de szép ):


[link]


2010. szept. 12. 10:56
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

11:59

Érdekes gondolkodásod van, tetszikk.:)

De tudod az összes kategóriát nem tudtam főleg nem képekkel felsorolni.Ezek szerintem olyan fő kategóriák.Csúnyácska - Szép - Átlagos stb.:)

2010. szept. 12. 12:03
 22/34 anonim ***** válasza:
Isten ments az ilyen Voksán Virág féle nőktől :D
2010. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem Helen Hunt nem csúnyácska. E négy közül tuti őt választanám.
2010. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.De ha választanom kell, hogy mondjuk melyikre hasonlitsak.

Akkor Virág és Aylar között gondolkoznék.

De szerintem inkább Virág lennék.Mert ő nem olyan , mint a többi nő, és nagyon szép is.

Aylar is nagyon szép, de sztem ő sem természetes más.

2010. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a szépérzéked valóban,de izlések és pofonok neked az első a csúnya hmm...hát jó pár éve igencsak a szép nők közé sorolták,bocs az utolsó előttinél miből gondolod hogy természetes?Az utolsóról meg inkább nem is említek szót.Az idáig oké hogy mű,ebből kifolyólag már nem lehet szép.Végszóként pedig annyit hogy egyikkel se járnék.Elég hülye kérdés mert életben is van bőven szép lány az utcán vagy bárhol.De ha már választani kell az első és a harmadik.S az első nem csúnya te neked van izlésficamod.30/f
2010. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
30 éves létedre lehetne annyi eszed, hogy megérted mit is akartam igazából.Olyan nőt LEHETETLEN, ESÉLYTELEN találnom aki mindenki szerint csúnya.Olyat kerestem aki nem tipikus istennő,na.Akármilyet linkelek be csúnyaként, van aki szépnek fogja tartani.Ez a jó, hogy az emberek különböznek.Ez a kérdés lényege..Pont ez..:)
2010. szept. 12. 15:05
 27/34 anonim ***** válasza:
47%

Pff de hülye vagy tudsz találni simán ronda nőt és ez a Voksán Vodka vagy mi a neve ez még a műnöknél is a legműbb,és azt mondod h ők nem ribancok ?? :O 1. nem is csúnya 2. nem átlagos 3. tényleg férfifeje van 4. 5 * RIBBANNCC !!! mennyire nincs érzéked ezekhez,de ha nincs érzéked ezekhez akkor mért teszel fel ilyen képeket ??!!

És még te oktatsz ki mindenkit ... !!

2010. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Neked meg lehetne annyi eszed hogy nem full idióta kérdéseket teszel ide fel,gondolom neked magadnak sincs egy nagy önértékelésed arról nem is beszélve hogy elég eltorzúlt világnézeted van,igen valóban más jön be de ha nem bírod a válaszokat,mert a kérdést ezért tetted fel:)akkor meg ne olts le senkit.Vagy elfogadod a más nézeteket vagy ne kérdezz.S ne oktass ki 30évesen de leszarom 1ébként:)a véleményed.Nekem ez a nézetem ennyi,az más kérdés hogy neked mi tetszik kérdezel válaszokat kapsz.Fel kéne nőnöd.Érett ember lennél nem ilyeneket kérdeznél.:):)30/f
2010. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Linkelnél be egy nőt, aki szerinted csúnya, és egy olyat aki szerinted szép? :)
2010. szept. 12. 16:05
 30/34 anonim ***** válasza:

Tessék , ő szép , és az ilyen Voksán Virágnak meg hasonló nőknek közük nincs pl hozzá sztem :D


[link]

2010. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!