Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Két kapcsolat közül melyiket választanátok?:

- egy szenvedélyes,szerelmes,izgalmas,érdekes,

spontaneitással teli kapcsolatot amiben viszont vannak veszekedések, eléggé különböztök és sok dolog miatt szenvedsz és idegeskedsz.

- vagy egy elég harmónikus, nyugodt és megértéssel teli,megbizható,kiszámitható kapcsolatot,amiben viszont nincs szerelem csak szeretet és elég unalmas.


És miért? Kort is irjatok ha lehet.


2011. okt. 5. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

/30/

Egyiket se. Nem vagyok társfüggő, csak azért hogy legyen, nem kell.

Megvárnám amíg eljön az a valaki, aki érdekes, spontán, izgalmas, akibe szerelmes vagyok, e-mellett persze kiszámítható és megbízható. Aki mellett nem csak izgalmat, hanem nyugalmat is találok. Sajnos ilyen nem lapul minden bokorban, ki kell várni.

/Nem csak ezt tenném, ezt is tettem. Hihetetlenül jól működik. Esküvőmár volt, baba tervbe./

2011. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én az elsőt választanám.ugyanis mit ér egy kapcsolat szerelem nélkül?hisz azt tudjuk a szerelem fájdalommal jár...

20L

2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

2kat.


Igaz volt nagy szerelmünk de elmult,helyette maradt a nyugis,"uncsi" élet.Nekem ez sokkal jobban megfelel,nem birom a hullámvölgyeket a nagy érzéseket.

nagyon szeretem a párom,mély szeretetben élünk egymás mellet,persze ehhez kellet a szerelem is az elején.

28N 10éve vagyunk együtt.

2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Elsőt választanám. Kor
2011. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
úgy látom elég változó,hogy ki melyiket választaná. Na de nem biztos ,hogy találunk tökéletest. Mindenhol van kisebb nagyobb bibi. :S
2011. okt. 5. 15:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha csak rövidtávú kapcsolatot akarok,akkor az elsőt. Az nem tarthat soká, a szenvedély,a szerelem hamar elmúlik. A másodiknál a szeretet tartós,és életreszóló .
2011. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elsőt választanám és mindig megpróbálnám megoldani a problémákat :)


A második pedig nem lehet harmónikus szerelem nélkül!

2011. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én is az utolsóval értek egyet egyébként.
2011. okt. 5. 15:21
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja és 24n
2011. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hupsz,a 15:15 össel értek egyet.
2011. okt. 5. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!